Mineral Jeokimya

Mineral Jeokimya

EUROLAB, uzman tavsiyesi, garantili bağımsızlık ve tutarlı tekrarlanabilir jeokimyasal analizler sunar. Güvenilir kararların alınabileceği, değerin üretildiği, başarının güvence altına alındığı ve sömürülen fırsatların verilebileceği kaliteli jeokimyasal verilerin gerekliliği, rekabetçi bir küresel ortamdaki madencilik şirketlerinin riski en aza indirgemek, kaynakları verimli kullanmak ve performansı en üst seviyeye çıkarmak laboratuvarımız size sağlayacağı hizmetlerden yalnızca birkaç tanesidir.
 
EUROLAB, madencilik yaşam döngüsünün her aşamasında geniş bir ürün yelpazesinde kanıtlanmış bir metodoloji ile birleştirilmiş en son teknolojiyi kullanarak jeokimya Toplam Kalite Güvencesi çözümleri sunmayı taahhüt etmektedir. Kilit konumlardaki küresel analitik laboratuar ağımız, projelerinizde yerinde bulunan stratejik konumdaki numune hazırlama tesisleri, madencilik bölgeleri ve mobil örnek hazırlama birimleri ile desteklenmektedir.
 
Jeokimyasal analiz ve analiz hizmetlerimiz temel kimyasal kalıpları kurar, jeokimyasal anomalileri tanımlar ve kıymetli metal, baz metal ve özel emtia cevherlerinin kimyasal içeriğini doğru bir şekilde belirler. Çeşitli numune matrislerinde geniş bir element yelpazesi için çok elementli analiz, enstrümantasyon ve metodolojideki ilerlemelerle elde edilebilir, tespit limitlerini elementel kabuksal bolluklarla hizalamak ve olağanüstü uzun vadeli veri tekrarlanabilirliği sağlamak için önemli iyileştirmeler sunar. Projeniz için en başarılı sonuca ulaşmak için en uygun yöntemin seçimi kritiktir ve EUROLAB teknik personeli projeniz için en iyi seçenekleri tartışmak için hazırdır.
 
Çekirdek jeokimyasal analiz, XRD ve sahadaki EUROLAB teknik uzmanlarımız gibi özel mineraloji hizmetleri ile desteklenmektedir.
 
Uluslararası kabul görmüş kalite yönetim sistemlerimiz, sıkı etik, yasal ve güvenlik standartlarımıza uyumu ve onlarca yıllık analitik deneyimle birleşmiş uzman bir ekip, üstün jeokimyasal veri ve hizmetleri garanti eder. İnovasyona sürekli yapılan yatırım ve yöntem geliştirmeye yönelik araştırmaların yanı sıra teknoloji tedarikçileriyle olan stratejik ittifaklar, EUROLAB'in küresel olarak Madencilik şirketleri için tercih edilen iş ortağı olmasını sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.