Mineral Muayene, Numune Alma ve Analiz

Mineral Muayene, Numune Alma ve Analiz

EUROLAB 'ın bağımsız denetim, örnekleme, test ve belgelendirme hizmetleri, ticaret ortamındaki ticari riski azaltan maden ürünlerinin miktarını ve kalitesini korumaya yardımcı olur.

EUROLAB, profesyonel ve güvenilir dökme mal denetimi kalite ve miktar hizmetleri sunmaktadır. Stratejik olarak büyük limanlar, terminaller, mayınlar, eritme tesisleri ve ambarlarda bulunan kalifiye sörveyör ve örnekleyici ekibimiz, müşterilerimizin çıkarlarını temsil etmek ve korumak için hazırdır ve uluslararası müşterilerimize yükleme ve boşaltma limanlarında tutarlı müdahale operasyon standartları belirleme fırsatı sunar.
 
EUROLAB ’ın ticaret müfettişleri ve örnekleyiciler ağı, bir dizi yüksek değerli toplu mal ve konsantre tartıyor, tartıyor ve örnekliyor. Element analizi, sevkiyat analizleri için yerel olarak onaylanmış laboratuvarlar ve parti deneyleri için global olarak uzmanlaşmış Laboratuvarlar ile tüm ürünler için sağlanan kilit bir hizmettir. EUROLAB ağırlık ve kalite sertifikaları, ticari sözleşmeleri ve parti borsaları yoluyla ödemeleri destekler. İhtiyaç analizi, Rotterdam'da bulunan ve dünya çapında doğruluk, hizmet ve kalite konusunda endüstri lideri olarak tanınan bağımsız bir bağımsız analitik uzman olarak görülen, dünya çapında önde gelen bağımsız bir analitik uzman olarak görülen, Laboratuvar Hizmetleri International BV (EUROLAB LSI), Londra Metal Borsası (LME) listelenen örnekleyici ve tahlilciyle sağlanmaktadır.
 
Deneyimli denizcilik eksperlerimiz, ayrıca geniş bir yelpazede denizcilik ve gemi Toplam Kalite Güvence hizmetleri, stok denetimi ve numune alma ve ekipman denetimi sunmaktadır.
 
EUROLAB bir IFIA üyesidir ve küresel endüstri standartlarına uygun teftiş hizmetleri vermektedir. Teknik uzmanlığımız sayesinde kalite güvence altına alınır ve 17025, 9001 ve 17020 ISO standartlarına göre desteklenir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.