Mineraller Çevre Hizmetleri

Mineraller Çevre Hizmetleri

EUROLAB onaylı çevre laboratuvarları, maden endüstrisini resmi, düzenleyici ve endüstri standartlarına göre çeşitli su, toprak ve hava testleri ile desteklemektedir.

EUROLAB laboratuvarları, hükümete ve madencilik sektörlerine kaliteli çevresel test hizmetleri sunarak, müşterilere çeşitli parametreler için izin verilen maksimum limitlerin aşılıp aşılmadığını belirlemek için çeşitli numunelerin toplanmasına ve analizine yardımcı olur. Çoğu ülkede, doğal ortamları kirlilik etkilerinden korumak için düzenlemeler ve işçilerin işyerinde karşılaşılabilecek çeşitli fiziksel, kimyasal ve biyolojik tehlikelere maruz kalmasını izlemek için kılavuzlar vardır. EUROLAB laboratuvarları, kanıtlanmış bir hükümet ve çevre gereksinimi anlayışı sunar ve uyumluluklarını yönetmek için müşterilerle birlikte çalışır.
 
Çevre kurallarına uymak için esastır; En uygun toplama teknikleri ve çevresel test yöntemleri hakkında uzman tavsiyesi mevcuttur. Su ve hava kalitesi izlemesi ile ilgili örnekleme ve çevresel test hizmetleri, atık ve kirli toprağı karakterize etme kabiliyetinin yanı sıra mevcuttur.
 
EUROLAB, çevre kimyacıları ile bir araya getirilen uzman ekotoksikoloji laboratuvarımız yoluyla toksisiteyi değerlendirmek için yenilikçi ve uygun maliyetli Toplam Kalite Güvencesi çözümleri sunar; endüstri ve çevre düzenleyici kurumların gereksinimlerini karşılamak için yüksek kalitede güvenilir sonuçlar sunan entegre bir hizmet sunar.
 
Solunabilir lifler, gürültü, titreşim ve zararlı kimyasallar / gazlar gibi mesleki tehlikelerin örneklenmesi ve test edilmesi, şirketlerin sağlık koruma kurallarına uymalarına yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.