Mineraller

Mineraller

Taban araştırmalarından nihai ürün sevkiyatına kadar EUROLAB, dünyanın dört bir yanındaki madencilik faaliyetlerini desteklemek için mineral test, inceleme, güvence ve sertifikalandırma hizmetleri sunmaktadır. Daha derin anomaliler, uzaktan keşif projeleri ve mayınları, karmaşık cevher kütleleri ve artan maliyet baskıları dünyasında, EUROLAB gibi endüstri liderleri müşterilerimizin bu zorluklarla başa çıkmalarını sağlamak için ihtiyaç duydukları yenilikçi çözümler sağlayabilir. Endüstride tanınan teknik uzmanlık ve köklü bir küresel ağ ile EUROLAB, müşterilerimizin tüm kaynak geliştirme zincirinde baştan sona Toplam Kalite Güvencesi sunar.

Küresel bir mineral laboratuarı ağına, önemli madencilik bölgeleri ve limanlarındaki örnek hazırlama tesislerine ve ofislerine sahip olan EUROLAB, madencilik ve maden arama endüstrilerine çok çeşitli mineral hizmetleri sunmaktadır. Örnek hazırlama hizmetleri stratejik olarak bulunur veya müşterinin proje sitelerinde bulunur. Mineral analitik laboratuvarları, kanıtlanmış bilimsel metodoloji ile birlikte en son teknolojiyi kullanan yüksek kaliteli mineral tahlil ve test hizmetleri sunar. Maden sahası ve liman laboratuvarları, EUROLAB ’ın dünya çapındaki müşterilerinin projelerine yüksek kaliteli, uygun maliyetli yerinde destek kaydının güvencesiyle müşterilerin özel gereksinimlerine göre özelleştirilmiştir.

Düzenlemeler değiştikçe ve teknoloji yaratıldıkça veya inovasyon yapıldıkça, bilgi ve endüstri uzmanlığımız, müşterilerin değişen talepleri karşılamalarına yardımcı olmaktadır. EUROLAB, kaliteyi, verimliliği artırmak ve müşterilerimiz için değer katmak için sürekli olarak yeni enstrümantasyon ve teknolojiyi değerlendirmektedir. Uzak yerlerdeki müşterilere önemli avantajlar sunan, verimliliği, tutarlılığı, güvenliği ve üretkenliği artıran en son otomatik ve robotik laboratuvar çözümlerinin tedariki ve işletilmesinde uzmanız. Özel otomatik maden sahası laboratuvarları ve liman tesisleri, EUROLAB tarafından müşterilerin ana işlerine odaklanmalarını sağlayacak şekilde tasarlanmış, hizmete alınmış ve işletilmiştir.

EUROLAB, dünya genelindeki yükleme ve boşaltma limanlarında bağımsız denetim, örnekleme, test ve sertifikasyon hizmetleri sunmaktadır; bu, maden mallarının miktar ve kalite değerlerinin korunmasına ve ticaret ortamındaki ticari risklerin azaltılmasına yardımcı olur. Tanınmış LME onaylı hakem laboratuarımız, ticari çözüm deneylerinde doğruluk, hizmet kalitesi ve bağımsızlık konusunda endüstri lideridir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp