Mobil Fotovoltaik (PV) Alan Testi

Mobil Fotovoltaik (PV) Alan Testi

Mobil PV Test Merkezimiz, sahada fotovoltaik (PV) modül testi için çözüm sunar. Düşük performans gösteren PV modülleri, tüm güneş enerjisi tesisatının enerji çıkışını azaltabilir, ancak test için nakliye modülleri daha fazla hasara yol açabilir ve zaman alıcı olabilir. Yenilenebilir Enerji Saha Hizmetlerimizin bir parçası olan EUROLAB, Mobil PV Test Merkezimiz ile kapsamlı bir yerinde test çözümü sunmaktadır. 

Temiz Enerji Teknolojisi Değerlendirme Merkezi (CECET) ile birlikte başlatılan bu mobil test laboratuarı, Kuzey Amerika'da bir ilk. Ustalıkla geliştirilmiş yetenekleri, güneş sistemi şantiye sahiplerine ve operatörlerine, tesiste düşük performans gösteren modülleri tespit etme, değerlendirme ve değiştirme olanağı sunar.

Mobil PV Test Merkezi bu alanda derinlemesine analiz sağlar:

Elektrominesans kontrolü
LED flaş simülatörü kullanarak IV-eğrisi ölçümü
Kızılötesi görüntüleme
ve dahası

Test ve ölçümün doğruluğu, anında birleşik sistem ölçümü sunan yerinde PV modülü değerlendirmesi gereklilikleri için tasarlanmış ve optimize edilmiştir. Mobile PV Testcenter tarafından sunulan özelliklere ek olarak EUROLAB, sertifikalandırma dahil PV modülleri ve güneş ürünleri için çözüm odaklı test hizmetleri ve programları sunmaktadır. Elektriksel güvenlik test ve belgelendirme hizmetlerimiz, aşağıdakiler dahil olmak üzere standartların gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olabilir:

ANSI / UL 1703
ANSI / UL 1741
ULC / ORD-C1703-1
CSA22.2 No 107.1
IEC 61215, IEC 61646, IEC 61730-1 ve IEC 61730-2 dahil olmak üzere diğer birçok PV standardı

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp