Mobilya ve Yatak Testleri

Mobilya ve Yatak Testleri

EUROLAB, mobilya ürünleri için müşterilere uçtan uca kalite güvence çözümleri sunar. Mobilya ürünlerinizin performansını, elektriksel güvenliğini, yasal düzenlemelerini ve sürdürülebilirliğini değerlendirerek EUROLAB uzmanları ürünlerinizin kalitesi ve güvenliğinin güvencesini sağlayabilir. Global bir mobilya laboratuvarı olarak EUROLAB, ürün ihtiyaçlarınızı karşılamak için toplam kalite güvence çözümlerine sahiptir.

Performans: Mobilya ürünlerinizin dayanıklılık ve performansının endüstri standartlarına ve tüketici beklentilerine göre değerlendirilmesi.

Elektriksel Güvenlik: Mobilya ürünlerinin, yükseklik ayarlı masalar, panel sistemleri ve mobilya güç dağıtım üniteleri gibi entegre elektrikli bileşenlerle sağlanması, uygulanabilir güvenlik standartlarını karşılar ve Ulusal Elektrik Kurallarına uygundur.

Yanıcılık: Mobilyanın, örtücü kumaşların ve dolgu malzemelerinin yangına dayanımının ulusal ve uluslararası standartlara uygun olarak belirlenmesi.

Çevresel / Sürdürülebilirlik: Üçlü alt çizgiyi korurken mobilya ürünlerinizin olumsuz ve çevresel olumsuz etkilerinin gösterilmesi: insanlar, gezegen ve kar.

Danışmanlık: İşinizi daha iyi kolaylaştırmak için isteğe bağlı uzmanlıktan yararlanma. EUROLAB, sektördeki zorlukların üstesinden gelme konusunda yardımcı olabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp