Nükleer Sistem ve Bileşen Testi

Nükleer Sistem ve Bileşen Testi

Ürününüzün veya sisteminizin tüm yasal gereklilikleri karşıladığını ve bir nükleer santralde kuruluma hazır olduğunu doğrulayın. Yangın durdurucu sızdırmazlık penetrasyonlarından elektrik geçiş yolu testlerine kadar, müşterilerinize hizmetlerinin ve ürünlerinizin sunabileceği personelin üstün koruma düzeyini ve kamu - çevre güvenliğine olan bağlılığınızı garanti altına alın.

Yılların verdiği test deneyimi ve sektörün katılımıyla, nükleer enerji endüstrisinin katı yasal gerekliliklerine uyumu sağlamak için ihtiyacınız olan uzmanlığa sahibiz.

Onaylama
Uzmanlarımız test planını gözden geçirecek ve güvenlikle ilgili işlevler ve ticari sınıfın adanması veya diğer ilgili gereklilikler gerektiren öğeler için uygun prosedürlerin izlendiğini doğrulayacaktır.

Test yapmak
EUROLAB, malzeme tedarikinden, test grubunun imalatına, testin yürütülmesine kadar, yürürlükteki tüm standartlara uygun olarak en üst düzeyde hizmet sunar.

Raporlama
Kapsamlı test raporlarımız, kalite kontrolleri, kurulum ve test prosedürleri dahil test programının tüm ayrıntılarını ve test programının değerli dokümantasyonunu sağlamak için açık veri ve sonuç raporlarını içerir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.