Nükleer

Nükleer

Nükleer enerji, enerji sağlamada hayati bir rol oynamaya devam ediyor ve EUROLAB, güvenliği, performansı ve güvenilirliği koruyan Toplam Kalite Güvence hizmetleriyle endüstriyi destekliyor.

Hükümetler, artan sera gazı (GHG) emisyonları ile çevresel hedeflere ulaşırken, artan enerji taleplerini karşılamak için nükleer enerjiye odaklanmalarını artırıyorlar. Nükleer enerji düşük maliyetli, temiz ve güvenilir bir elektrik kaynağıdır ve enerji üretim karışımının önemli bir payı olmaya devam etmektedir. Dünyada artan sayıda yeni nükleer santral inşa ediliyor ve şu anda 25 yılda en yüksek seviyesine ulaşılıyor.

Güvenlik, kalite, performans ve güvenilirlik çok önemlidir. Yeni bir tesisin tasarımından ve işletmesinden işletme ve bakımına kadar, nükleer endüstri bir sitenin yaşam döngüsü boyunca sıkı düzenlemelere tabidir. Uzun süreli güvenilirlik ve güvenli operasyonlar için, satıcı gözetiminden ve ilk tasarım ve yapımdan yeterli kalite güvence aktiviteleri ve uygun ekipman düzenleme ve güvenlik sertifikalarıyla devreye alma çok önemlidir. Aynı zamanda, nükleer santrallerin yaşlanması ve işletme rejimlerinin değiştirilmesi, ekipmanın operasyonel ve durum değerlendirmesini gerektirmektedir.

EUROLAB 'ın nükleer hizmetleri yelpazesi, araştırma, tedarik zinciri, teknolojik, düzenleyici ve tesis işletme ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılamak için ihtiyaç duyduğunuz güvenceyi sağlar. Küresel laboratuvar ve uzman ağımız mühendislik desteği, teknoloji ve yazılım, tahribatsız ve malzeme testi, danışmanlık, güvenlik ve radyasyondan korunma, muayene ve eğitim hizmetleri sunmaktadır. EUROLAB, yeni inşaat ekipmanlarının kalite güvencesi ve satıcı gözetimi, bileşenlerin varlık bütünlüğü yönetimi ve arıza analizine, risk değerlendirme modellerinin ve operasyonel kalite yönetim sistemlerinin oluşturulmasına kadar yardımcı olabilir.

Hizmetlerimiz şunları içerir:

Varlık Bütünlüğü Yönetimi
Durum İzleme ve Operasyonel Değerlendirme Yazılımı (OPCON)
Başarısızlık analizi
Hizmete Uygunluk
Esnek Operasyon Değerlendirmesi
Malzeme Testi
Tahribatsız Muayene ve Muayene
Ürün sertifikası
Üçüncü Parti İnceleme
Satıcı Gözetimi ve Kalite Güvencesi / Kalite Kontrol
Nükleer Sistem ve Bileşen Testi

EUROLAB ’ın teknik uzmanları, nükleer enerji endüstrisinde ihtiyaç duyduğunuz tutarlı talep, destek ve hassasiyeti sunmaya hazırdır. Gelişmiş teknolojimizin, laboratuvar tesislerimizin ve yeteneklerimizin, nükleer santralinizin, proseslerinizin, ekipmanlarınızın ve varlıklarınızın güvenliğini, kalitesini ve performansını sağlayacağından emin olabilirsiniz. İşlemlerinizi ilerletebiliriz; böylece maliyetleri düşürmenize, performansı en üst düzeye çıkarmanıza ve güvenliği sağlamanıza yardımcı olarak günümüzün enerji üretim dünyasında başarılı olmanın avantajına sahip olursunuz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp