Ocak Ürün Testi

Ocak Ürün Testi

EUROLAB, ocak ürünlerini güvenlik, performans ve enerji verimliliği standartları için test eder ve onaylar. Ocak ürününüz söz konusu olduğunda, sizi verimli ve etkili bir şekilde pazarlama becerisine sahip bir ortak istersiniz. Odun yakma cihazlarından gazla çalışan ısıtıcılara kadar EUROLAB, test, muayene ve sertifikalandırma ortağınız için ihtiyaç duyduğunuz uzmanlığa ve yeteneklere sahiptir.

Eksiksiz bir emisyon, güvenlik ve performans testi paketi ve sektörün en tanınmış sertifikasyon markaları ile EUROLAB, ürünlerinizi istediğiniz pazara götürmek için ihtiyaç duyduğunuz tek çözümdür.

Şubat 2015'te EPA, Konut Ahşap Isıtıcılar için Yeni Kaynak Performans Standartları (NSPS) ile ilgili nihai kuralını yayınladı. Yeni kuralın yürürlüğe girdiği tarihte - bazıları Mayıs 2015 gibi erken bir tarihte - odun sobası, topak yakma odası ısıtıcıları, tek yanma oranlı soba üreticileri ve hidronik ısıtıcı üreticilerinin, 1. Adımı gereklerini yerine getirmedikçe yeni cihazlar üretmelerine izin verilmeyecek .

EPA’nın en son NSPS düzenlemelerini ve bunların kalp ocağınızı nasıl etkileyeceğini daha iyi anlamak için, en yeni Hearth White Paper'ı (Yeni Ocak Emisyon Standartları) indirin. Bu yazıda kuralı, iki uygunluk aşamasını, etkilenen ürünleri ve diğer önemli gereklilikleri öğreneceksiniz.

Sertifikasyon

Ürününüzde uygun ürün sertifika işaretlerinin görünmesini sağlamak, hedef pazarınıza gecikmeden ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Ürününüzün uygun olduğunu kanıtladıktan sonra, ürününüz EUROLAB'in tanınmış sertifika işaretlerinden birine sahip olabilir. Yapı Ürünleri Sertifika Hizmetlerini kullanarak, denetçilere, inşaatçılar ve son kullanıcılara ürün güvenliği ve kalitesine olan bağlılığınızı göstermiş olursunuz. Ek olarak, EUROLAB yeni ürün bileşenlerinin ürününüzün kalitesinden ve performansından ödün vermemesini sağlamak için sürekli uyumluluk testi programları geliştirmek için müşterilerle ortak çalışmaktadır.

Ürünler

Baca sistemleri ve diğer aksesuarlar
Fabrika yapımı şömineler
Şömine ekler
Gaz ızgaraları ve barbekü aletleri
Pelet Yakıt Enstitüsü Test Laboratuvarı
Biyokütle aletleri dahil katı yakıt yakma cihazları
Katı yakıtlı soba, kazan ve şömine
Odun, gaz, mısır ve odun yakıtlı sobalar

Güvenlik ve Performans Testi

Kanada ve ABD'deki eksiksiz test yetenekleri ve sektörün önde gelen sertifika markalarından ikisi olan EUROLAB, Kuzey Amerika'daki performans veya uygunluk gereksinimlerini karşılamanıza yardımcı olabilir. Endüstride uzun süredir ortak olan EUROLAB, güvenlik ve performans testi için ihtiyaç duyduğunuz tek çözüm olma konusunda uzmanlık ve yeteneklere sahiptir.

Emisyon Testi

Ulusal, eyalet ve yerel yönetimler tarafından yönetmeliklerin arttırılması, emisyon standartlarına uygunluğu göstermek için üçüncü taraf testlerine ihtiyaç duymaktadır. ABD ve Kanada’daki birçok laboratuvarda EPA’yı (en son Yeni Kaynak Performans Standartları dahil) ve diğer emisyon standartlarını test etme kabiliyetine sahip olan EUROLAB, bu standartların karmaşıklıklarında gezinmenize ve bunları karşılamanıza yardımcı olmak için sizinle ortak çalışma yeteneğine sahiptir.

Akreditasyonlar

Komple test ve sertifikasyondan ürün sonrası tanıtım testine kadar, size uygun seçenekleri ve alternatifleri belirlemenize yardımcı olacağız. Küresel laboratuvar ağımızı kullanan EUROLAB, ürünlerinizi ISO, ANSI / UL, ASTM, CSA, EPA, ULC, NFPA ve ICC dahil olmak üzere Avrupa ve Kuzey Amerika yasalarını ve standartlarını karşılayacak şekilde test eder ve onaylar. IAS, A2LA, OSHA ve Kanada Standartlar Konseyi de dahil olmak üzere dünyanın önde gelen akreditasyon kuruluşlarından akreditasyonlar alıyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.