Özel Kimyasallar

Özel Kimyasallar

Özel kimyasal madde hizmetlerimiz, ürünlerinizin teknik ve performans özelliklerini anlamanıza bunun yanısıra yasal düzenlemelere uymanıza yardımcı olur. Performans kimyasalları olarak da bilinen özel kimyasallar, bitmiş ürünlerde bileşen olarak ve üretim süreçlerini iyileştirmede kullanılır.

Özel kimyasal yenilik, teknik ve performans özelliklerinin birleştirilmesine bağlıdır; bu nedenle kimyasal bileşimi ve özelliklerini ve önerilen uygulamalarına nasıl değer kattıklarını anlamak önemlidir. Sağlık ve çevre üzerindeki olası etkilerin de değerlendirilmesi ve ele alınması gerekir.

Özel polimer ve nanomalzemelerden gıda katkı maddelerine, aromalara ve kokulara kadar çok çeşitli sektörlere hizmet veren bilim insanlarımız, özel kimyasallarınızın kimyasal bileşimlerini veya fiziksel özelliklerini test edebiliyor, kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve performans standartlarını nasıl karşıladıklarını ve geçtiklerini değerlendirebiliyor Toplam Kalite Güvence uzmanlığımızın bir parçası olarak.

Analitik laboratuvarlar ağımız aracılığıyla, araştırmalarınızı veya üretiminizi kalite kontrol testleri, iz analizi, kontaminasyon ve formülasyon analizi ile destekleyebilir, özel kimyasallarınızın optimum performans özelliklerine ulaşmasına yardımcı olarak ilerlemenizi ve hassasiyetinizi artırmanızı sağlar. Laboratuarlarımız ISO 17025 veya İyi Laboratuar Uygulaması (GLP) gibi sektörde kabul görmüş standartlar üzerinde çalışmaktadır, bu nedenle kayıt gönderme verileri dünya çapındaki yetkililer için uygundur.

Her yıl yürürlüğe giren kimyasal kontrol mevzuatı ile düzenleyici danışmanlarımız, işletmenizin ulusal ve uluslararası yasal gerekliliklere başarıyla uymasını sağlamaya yardımcı olurken, toksikolojik risk değerlendirmemiz, ürününüzün potansiyel bir risk oluşturup oluşturmadığının belirlenmesine yardımcı olacaktır.

Karmaşık tedarik zincirleri ve dağıtım yollarının yönlendirilmesine yardımcı olmak için, kargo denetim ve tedarik zinciri denetim hizmetlerimiz ürünlerinizi koruyabilir ve riski en aza indirebilir. Kargo denetçilerimiz, değerli özel kimyasal kargolar için miktar, örnekleme ve kalite testlerini kapsayan küresel denetim hizmetleri sunmaktadır. Yasal düzenlemelere uyumu ve ürün kalitesini güvence altına almanıza, tedarik zinciri yönetmeliklerini uygulamanıza, işyeri güvenliğini sağlamanıza, sosyal hesap verebilirliği sağlamanıza ve genel iş güvenliğini sağlamanıza yardımcı olacak denetim hizmetleri sunuyoruz.

EUROLAB ile ortak çalışarak, işinizi desteklemek ve toplam kalite güvencemizin bir parçası olarak müşterilerinize ve son kullanıcılarınıza mükemmel malzeme ve ürünler sunmak için yüksek kaliteli, özel kimyasal hizmetlere güvenebilirsiniz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp