Paketleme Çözümleri

Paketleme Çözümleri

EUROLAB, tedarik zincirinin tüm aşamalarında paketleme ihtiyaçlarınızı destekler. EUROLAB, küresel uzman ağımız aracılığıyla, Güvence, Test, Muayene ve Belgelendirme hizmetlerimizden gıda teması (göç testi ve NIAS), polimer ve plastik, endüstriyel ve tüketici ürünleri, kozmetik, tıbbi ürünler gibi sektörlere kadar kapsamlı endüstri lideri paketleme çözümleri sunmaktadır.

Ek olarak, e-ticaretteki yükselen trendlere ve sürdürülebilir ürün ve ambalajlama için tüketici talebine yanıt olarak EUROLAB, sürdürülebilir ambalaj taleplerini karşılayan geliştirme, ölçüm ve raporlamayı desteklemektedir. Bu, paket tasarımını, karbon ayak izini, geri dönüştürülmüş içeriği, genişletilmiş üretici sorumluluğunu ve paketin kullanım ömrü boyunca çevresel etkilerin değerlendirilmesini yeniden düşünmeyi içerir. Hammaddeden elden çıkarmaya kadar, EUROLAB bir paketin çevresel etkisini belirleyebilir ve karar vermeyi bilgilendirebilir.

Güvence
Küresel düzenleyici uzman ağımız, müşterilerimizin dünyadaki çok çeşitli düzenleme ve standartlar aracılığıyla ürünlerini yönlendirmelerine yardımcı olmaktadır; Riski en aza indirmek ve ambalajlama çözümlerini istenen bölgelere verimli bir şekilde getirmek için gereken güven ve güvenceyi sağlıyoruz. EUROLAB, ambalaj için hem pazar odaklı hem de uyumluluk gereksinimlerini daha iyi anlamanıza yardımcı olacak bir dizi güvence hizmetine sahiptir.

Hizmetler şunları içerir:

Yasal danışmanlık
Risk değerlendirmesi
Çıkarılabilir ve sızıntı
Etiketleme gereksinimleri
Ambalaj tasarımı ve tasarım optimizasyonu
Çevresel etki değerlendirmeleri
Genişletilmiş üretici sorumluluğu ve ücret yönetimi

Test ve Analiz
Test ve analiz, ambalaj tasarımı, üretimi ve kullanımının geliştirilmesinde önemli bir adımdır. EUROLAB, International Safe Transit Association (ISTA) gibi endüstri standartlarına ve özel protokollere yönelik testler gerçekleştirecek. Bir paketin fiziksel testine ek olarak EUROLAB, aşağıdakiler gibi çok çeşitli analitik hizmetler sunmaktadır:

Gıda ile temas test hizmetleri
IFS göç testi
Performans testi
Başarısızlık analizi
Malzeme karakterizasyonu
Kağıt Ürün Test Hizmetleri
Malzemelerin kimyasal analizi
Bisfenol-A tespit testi ve analizi
Polimer ve plastiklerin bariyer özellikleri

Denetimler
EUROLAB ’ın denetmen ağı, paketlerinizin kuruluşlarınızın ve amacının benzersiz gereksinimlerini karşılamasını sağlamaya yardımcı olabilir. EUROLAB teftişlerinde incelemelerin etiketlenmesi, uygun malzemelerin kullanılması ve ürünlerinizin ve markanızın bütünlüğünün korunmasının sağlanması gibi hizmetler bulunmaktadır.

Sertifika ve Denetimler

EUROLAB ’ın onaylı sertifikalandırma ve denetleme programları, müşterilerin aşağıdakiler gibi katı standartlara ve gereksinimlere uyan artan ambalajlama talebini karşılamalarını sağlar:

Sıfır Atık Deposu
Ambalaj ve ambalaj atıklarına ilişkin AB Direktifi
Gıda Teması
İlaç / Tıbbi Ambalajlama

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp