Panel Oluşturucu Programı ve UL 508A Sertifikası

Panel Oluşturucu Programı ve UL 508A Sertifikası

EUROLAB 'ın Endüstriyel Kontrol Panelleri (ICP'ler) için ETL Panel Builder Sertifikasyon Programı, ICP'leri özel olarak üreten veya seri üreten üreticiler için sertifikalandırmaya alternatif, düşük maliyetli bir yaklaşım sunar.

Temel duvar veya makineye monte paneller, bara panelleriyle yere monteli, asansör kontrol panelleri ve diğer özel uygulamalar dahil olmak üzere tüm panel ve bileşenleriniz için standart gereklilikleri yerine getirecek deneyime, kaynaklara ve mühendislik uzmanlığına sahibiz.

Endüstriyel Kontrol Panelinize uygulanabilir test standartlarına uygunluğunuzu gösterin:
UL 508A 2.
CSA C22.2 No. 14

Bileşen kaynağında daha fazla seçim: Rakiplerimizden farklı olarak EUROLAB, NRTL onaylı veya tanınmış bileşenleri ve ayrıca ICP programı kapsamında zaten izin verilen bileşenleri tedarik edebilir.

Yerine getirilmiş gereksinimler: ETL Panel Builder Programı, uygun bileşen kullanımını, çevre koruma derecelerini ve Ulusal Elektrik Kodu (NEC) ve Kanada Elektrik Kodu (CEC) standartlarına uygunluğu kapsar.

Verimlilik: Şantiyede kırmızı etiketli panelleri ortadan kaldırarak yüksek maliyetli gecikmelerden kaçının.

Esneklik: ETL'nin programı ABD ve Kanada için açık, kapalı, kapalı ve açık kullanım panellerini kapsar.

Kabul: ETL Listelenen Markamız, Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada'daki her yargı bölgesindeki düzenleyici otoriteler tarafından kabul edilir.

Maliyet Tasarrufu: Fabrika takip masrafları için rekabetçi fiyatlı sabit fiyatlı ücret ve uygun maliyetli bileşen değerlendirmeleri programın bir parçasıdır.

Uzmanlık: Teknik tartışmalar ve eğitim için saha bilgili ekip ve pratik uzmanlık mevcuttur.

Devam Eden Uygunluk: Nitelikli mühendisler uyumluluğa yardımcı olmak için yerinde denetimler yapar.

Ek Eğitim ve Kaynak Seçenekleri: ETL Panel Builder Programına katılmayı seçmiş olsanız da olmasanız da, programlanmış eğitim seanslarımızdan birine katılarak, özelleştirilmiş eğitim için bizimle iletişime geçerek, beyaz bültenimizi indirerek veya bizimle iletişime geçerek sizi daha iyi hazırlanmaya davet ediyoruz. başka yollarla bizimle iletişime geçerek ICP gereklilikleri ve standart güncellemeler arasında dolaşmanıza yardımcı olabiliriz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.