Pencereler ve Çatı Pencereleri Testleri

Pencereler ve Çatı Pencereleri Testleri

Fenestrasyon ürünlerinizin bina elemanlarını elementlerden korumalı ve zararlardan güvenli tutacağını doğrulayın. Pencerelerinizin ve tavan pencerelerinin bina tasarımı, bina kodu ve ürün sertifikası gereksinimlerini karşıladığından emin olun. Bina zarfındaki açıklıklar olarak, ürünlerinizin montaj sırasında hava şartlarına dayanıklı ve yapısal olarak sağlam olması çok önemlidir. Müşterilerinize, ürün seçimlerinin projeleri için uygun olduğuna ve performans beklentilerini karşılayacağına dair güven verin.

Emniyet
Pencerelerinizin ve tavan pencerelerinin yangına dayanma, insan tehditlerini azaltma ve doğal bir felaket sırasında darbeye dayanma kabiliyetini değerlendirin. Risk altındaki binalardan, rüzgârla taşınan enkaz bölgelerinde bulunan yapılara kadar, ürünlerinizin yerel, ulusal veya uluslararası bina yasalarına uygun olmasını sağlayın.

Performans
Enerji verimliliğini doğrulamak, dış sesin iç alana girmemesini sağlamak için akustik testler yapmak veya ürünlerinizin hava, su ve yapısal testler yoluyla hava sızmasını ve su sızmasını en aza indirmesini sağlamak için termal testler yapın. Size tam performans sonuçları sunma kabiliyetimizle ürünlerinizin hızlı ve düşük maliyetli bir şekilde pazarlanmasına yardımcı olabiliriz.

Sertika
Ürününüzü farklılaştırmak veya yargısal gereklilikleri yerine getirmek isteyip istemediğinize göre, EUROLAB ile ortaklık yapmak size eksiksiz test hizmetleri grubumuza, onlarca yıllık bilgi ve deneyime ve son teknoloji tesis ve ekipmanlara erişme imkanı sunar.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Akustik
Hava / Su / Yapısal
Saldırı direnci, balistik, patlama ve zorla giriş
Dayanıklılık
Ateş
Malzeme özellikleri
Termal
Kötü havadan aşınma

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.