Perakendeci Gereksinimleri Test Hizmetleri

Perakendeci Gereksinimleri Test Hizmetleri

EUROLAB, ürününüzü perakendecilerden ayırt etmeye yardımcı olan cihazların ve tüketici elektroniğinin emniyetini, kalitesini ve genel değerini doğrulayabilir. Hizmetlerimiz, ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi karşılamak için özelleştirilebilen baştan sona yetenekler sunar.

Perakendeci raflarındaki alan için rekabet ederken, ürününüzü rakiplerinizden ayırmanız gerekir. Perakendeci gereksinim hizmetlerimiz bu konuda size yardımcı olabilir.

Güvenlik ve performans testlerine ek olarak, satıcı gereksinim hizmetlerimiz şunları içerir:

Tüketici Kullanılabilirliği Programı
Ürünlerinizin genel kullanım kolaylığını ve verimliliğini belirleyin. Tüketici kullanılabilirliği değerlendirmeleri, ürünlerin son kullanıcılar tarafından ne kadar iyi kabul edileceğini gösterecektir.

Fabrika Değerlendirmeleri
Üretim sahalarınızın en iyi uygulamaları takip ettiğini ve markanızı ve itibarınızı korumaya yardımcı olarak kabul görmüş uluslararası davranış kuralları standartlarına uyduğunu doğrulayın.

Kalite Denetimleri
Arızalı ürünleri, müşteri şikayetlerini, uyumlu olmayan ürünleri ve geç gönderileri en aza indirerek markanızı ve şirketinizin itibarını koruyun.

İade Analizi
Arızalı olmayan ürünlerin tekrar satılmasına izin vererek ürünlerin neden iade edildiğinin belirlenmesine yardımcı olun. Bu veriler aynı zamanda ürün kalitesini iyileştirmek için de kullanılabilir ve perakendecilerle yapılan görüşmeler sırasında da kullanılabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.