Petrokimyasallar

Petrokimyasallar

EUROLAB petrokimyasallar için test, muayene ve danışmanlık hizmetleri sunar. Petrokimya endüstrisi, personel ve saha güvenliği, ürün kalitesi ve operasyonel performanstan varlık bütünlüğü yönetimi, risk tanımlaması ve yönetmeliklere uyumluluk gibi birçok zorlukla karşı karşıyadır. Petrokimya sektöründeki sahipler ve operatörler, güvenliği sağlayan, riski en aza indiren ve operasyonları ve işlemleri optimize eden 7/24 servis sağlayabilen küresel bir teknik servis ortağının desteğine ihtiyaç duyuyor.

Petrokimya Testi

EUROLAB, küresel petrokimya testi, örnekleme ve tesis teftiş hizmetleri sağlamada endüstri lideridir. Petrokimya testleri, dünyadaki EUROLAB laboratuvarları tarafından ASTM, ISO, IP ve diğer kabul görmüş kimya endüstrisi standartları ve protokollerine göre yapılmaktadır. Test edilen malzemeler arasında petrol, doğal gaz, kömür ve biyokütleden türetilen tüm karmaşık hidrokarbon bazlı kimyasallar bulunur. Bu aynı zamanda, olefinler, aromatikler ve sentez gazı dahil birincil petrokimyasallar için de geçerlidir.

Petrokimya üretimini, proses mühendisliğini, kargo lojistiği operasyonlarını, tesis ve ekipman bütünlüğü yönetiminin yanı sıra ürün ve personel sertifikasyonunu global bazda destekliyoruz. Petrokimyaların çok büyük ölçekte üretilmesi ile birlikte üretim birimleri birden fazla ürün üretmekte ve bu birimler dünyanın çeşitli yerlerinde kümelenmektedir. Etkin lojistik planlar ve zamanında teslimat, bu nedenle proje ve süreçlerin programda kalmasını sağlamak için kritik öneme sahiptir. Yerel ekiplerimiz zaman çizelgelerini hızlandırmak için proaktif olarak sizinle birlikte çalışır ve bir sorun olursa hızlı cevaplarımız programa geri dönmenize yardımcı olur.

Beklenmeyen tesisin kapalı kalma süresi maliyetleri artırabilir ve uzun gecikmelere neden olabilir. Bundan kaçınmak için, önleyici ve düzeltici bütünlük denetimleri, hizmet içi inceleme veri bakımı ve analizi, korozyon azaltma ve çok daha fazlası gibi hizmetler sunuyoruz, bunların tümü tesislerinizi ve üretim kapasitenizi verimli bir şekilde çalışır durumda tutmanıza yardımcı olur. İster yeni bir tesis inşa ediyor olun, ister mevcut tesisinizi genişletin ve genişletin, teknik uzmanlarımız ekipman tasarım incelemesi, 3B lazer tarama ve boyutsal kontrol, durum değerlendirmeleri ve muayene, korozyon kontrolü, tahribatsız muayene ve daha fazlası için mühendislik danışmanlığı konularında destek sağlayabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp