Petrol ve Gaz

Petrol ve Gaz

Teknik uzmanlarımız, test, muayene ve belgelendirmeden danışmanlık, teknik, mühendislik ve ilgili hizmetlere kadar tüm petrol ve gaz tedarik zincirinde Toplam Kalite Güvencesi sunar. Petrol ve gaz endüstrisi, sahipleri ve operatörleri için kendine özgü zorluklar getirmektedir. Rezervler azaldıkça ve ürün talebi dalgalandıkça, destek hizmetlerinin etkinliği, doğruluğu ve güvenilirliği her zamankinden daha kritik hale gelebilir.

Çalışanlarınızın ve alanlarınızın güvende olmasını ve işlemlerin optimize edilmesini sağlamak, tedarik zincirinde önceliklidir. Giderek daha yüksek basınç ve sıcaklık içeren özütlemeden, üretim varlıklarının yasal varlık incelemesine ve hidrokarbonların taşınmasına kadar, sıkı düzenlemeler ve standartlar tarafından yönetilmektedir. Ayrıca, projelerin zamanında, güvenli ve uygun maliyetli bir şekilde yapılması gerekir.

Global Toplam Kalite Güvence hizmetlerimiz, arama ve üretim, mühendislik, rafinaj, test etme, inceleme, belgelendirme, kalite, eğitim, araştırma ve ilgili hidrokarbon endüstrisi faaliyetlerini desteklemektedir. Petrol ve gaz ve tehlikeli bölge bilimcileri, danışmanları, mühendisleri, kimyagerleri, teknisyenleri ve eğitmenleri içeren teknik uzmanlar tarafından sunulan proje yaşam döngüsünün tüm aşamalarında kullanılan hammaddelerin yasal uyumluluğunu sağlayabiliriz

Rezervuardan rafineriye ve tüm diğer işlemlere kadar çalışanlarımız, kalite, güvenlik, uyumluluk ve performans ihtiyaçlarınızı tutarlı ve güvenilir güvence çözümleri ile öngörmeyi ve karşılamayı taahhüt eder.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp