Polimerler ve Plastikler

Polimerler ve Plastikler

EUROLAB 'ın polimer ve plastik hizmetleri, malzemeleri ve ürünleri geliştirmenize, nitelemenize ve dünyadaki yasal gereklilikleri karşılamanıza yardımcı olabilir. Polimerler ve plastik tedarik zincirinde güvenlik, kalite, proses, yasal uyumluluk, performans ve yaşam döngüsü konularında çeşitli zorluklarla karşılaşılmaktadır. Temel kimyasal sağlayıcı, katkı maddesi tedarikçisi, dönüştürücü, bileşik veya son kullanıcı olsanız da, bu zorlukların üstesinden gelmek işinize önemli bir ticari avantaj sağlayabilir.

Polimerler ve plastik endüstrilerinde onlarca yıllık deneyime sahip olan bilim adamlarımız, malzemeleri ve ürünleri geliştirmenize ve nitelemenize yardımcı olacak bilgilere sahiptir. Kesin, süratli ve tutkuyla teslim edilen raporlar ile güven içinde ilerlemenizi sağlar.

Plastiklerin Fiziksel ve Mekanik Testi

Polimer ve plastik test hizmetleri, hammadde veya polimerinizin özelliklerini ve şartnameye uygun olup olmadığını belirleyen fiziksel, termal, reolojik, optik, yaşlanma, bariyer, yüzey, yanıcılık ve mekanik özellikleri içerir. Görüşümüz, malzemelerin uygulama için ne kadar uygun olduğunu ve nasıl yaşlandıklarını anlamanıza yardımcı olabilir.

Polimerler ve Plastik Kimyasal Testleri

Uzmanlarımız formülasyon geliştirme, rakip malzeme deformasyonu, karışımların karşılaştırmalı analizi, düzenleyici başvuru verileri gereklilikleri ve polimer katkı maddelerinin performansla nasıl ilişkili olduğu konusunda tavsiyelerde bulunabilirler.

Polimer Düzenleme ve Danışmanlık Hizmetleri

Ayrıca karmaşık düzenleme dünyasında dolaşmanıza yardımcı olabiliriz. Düzenleyici danışmanlarımız, endüstri düzenlemeleri ve gıdayla temas malzemeleri düzenlemeleri, ASTM, kısıtlı maddeler, otomotiv endüstrisi rehberleri, emisyon standartları, ithalat düzenlemeleri ve oyuncak imalatı mevzuatı gibi rehberler konusunda uzmandır. EUROLAB, ISO sertifikaları, Nadcap ve Good Laboratory Practice (GLP) dahil olmak üzere birçok endüstri ve müşteriye özel kalite sertifikasına sahiptir.

Polimer Ürün İşleme Geliştirme Desteği

Laboratuvar ölçekli polimer işleme tesisimiz, ürün ve süreç gelişiminde sizi destekleyebilir. Hammadde seçimi, malzeme geliştirme, birleştirme ve dönüştürme üretim aşamalarından prototipleme ve nihai ürüne kadar uzmanlarımız yardımcı olabilir.

Polimer Uygulamaları

Polimerler ve plastikler var olan en çok yönlü malzemelerden bazılarıdır ve günlük yaşamımızın her alanında kullanılmaktadır. Tüketici ürünleri ve havacılık, otomotiv, elektronik ve paketleme gibi endüstriyel uygulamaların imalatında devrim yarattılar. Bilim insanlarımız, üzerinde ürün geliştirmeyi ilerletmeniz, uygunluk sağlamanız ve üzerinde çalıştığınız uygulama için başarılı bir piyasa lansmanı elde etmeniz için gerekli bilgileri size getirebilecek uzman endüstri bilgisine sahiptir.

Kaliteyi hayata geçirerek, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin kalite, güvenlik, sürdürülebilirlik ve performans standartlarını nasıl karşıladığını ve aştığını değerlendirebiliriz. Polimer ve plastik operasyonlarınız, tedarik zincirleriniz ve iş süreçlerinizdeki içsel riskleri tanımlamanızı ve azaltmanızı sağlıyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp