PV Modülleri ve Panelleri Testleri

PV Modülleri ve Panelleri Testleri

Fotovoltaik (PV) ürününüzü, değer teklifinizi ve pazarlama taleplerinizi EUROLAB 'tan bağımsız, üçüncü taraf performans testi ve belgelendirme ile kanıtlayarak rekabetçi bir pazarda farklılaştırın.

EUROLAB, tüm PV modül test ve belgelendirme ihtiyaçları için kapsamlı kaynağınızdır. Test ve belgelendirme sürecinin her adımında size rehberlik edecek küresel uzmanlık ve deneyim ağımıza güvenin. Ürününüzü müşterilere daha hızlı ulaştırmak için çabalarınızı hızlandırmanıza ve verimlilik oluşturmanıza yardımcı olarak rekabetinizi karanlıkta bırakacak amperi size veriyoruz.

Modern PV test ve belgelendirme merkezlerimiz aşağıdakiler dahil olmak üzere tek bir kaynaktan hem güvenlik hem de performans testleri sunar: Şangay, Çin; Taipei Tayvan; Cortland, New York; ve Lake Forest, Kaliforniya. Tesislerimiz, 40'tan fazla global sertifikayı karşılamanıza yardımcı olmak için güvenlik standartlarına yönelik gerekli testleri ve ürünlerinizi rekabette farklılaştırmak için aradığınız kritik performans verilerini sağlar.

EUROLAB'in PV Hizmetleri
PV modülleri için UL 1703, UL 1741, ULC / ORD-C1703-1, CSA22.2 No 107.1 ve IEC 61215, IEC 61646, IEC 61730-1 gibi birçok PV standardı gerekliliklerine göre uzman Elektriksel Güvenlik Testleri ve sertifikası veriyoruz. ve IEC 61730-2. Sertifika sürecini daha net hale getirmek için Tasarım İnceleme Hizmetlerini gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Global Akreditasyonlar
Kuzey Amerika'da EUROLAB, ABD Mesleki Güvenlik ve Sağlık İdaresi (OSHA) tarafından Ulusal Tanınan Test Laboratuvarı (NRTL), Kaliforniya Enerji Komisyonu (CEC) ve Kanada Standartlar Konseyi (SCC) tarafından akredite edilmiştir.

Avrupa Birliği için Birleşik Krallık Akreditasyon Servisi (UKAS) tarafından Onaylanmış Kuruluş olarak onaylanmıştır. Ek olarak, EUROLAB, fotovoltaik ürünlerin IEC standartlarına göre test edilmesi ve sertifikalandırılması için IECEE Programı kapsamında bir Sertifikasyon Kuruluşudur (CB).

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.