Sanitasyon Testi ve Sertifikalandırma

Sanitasyon Testi ve Sertifikalandırma

EUROLAB ’ın başarılı test hizmetleri paketi sayesinde gıda hizmetlerinin ve diğer ticari cihaz ürünlerinin sanitasyon uyumluluğunu ve sertifikalandırma gereksinimlerini güvence altına alabilirsiniz.

Örneğin, Kuzey Amerika 'da yemek servisi, ticari mutfak ve diğer ticari cihaz ekipmanları ürünlerini satarken, Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü (ANSI) tarafından tanınan geçerli NSF sağlık standartlarına uymak zorundadırlar. ANSI onaylı bir belgelendirme kuruluşu olarak, pazara hızlı, verimli ve uygun maliyetli rehberlik sunarak, ANSI / NSF standartlarına göre gıda hizmeti ve ticari cihaz ekipmanları için sanitasyon test ve belgelendirme hizmetlerini gerçekleştiriyoruz.

Dahil etmek için test ettiğimiz sanitasyon standartları:

ANSI / NSF 2
ANSI / NSF 3
ANSI / NSF 4
ANSI / NSF 6
ANSI / NSF 7
ANSI / NSF 8
ANSI / NSF 12
ANSI / NSF 18
ANSI / NSF 20
ANSI / NSF 25
ANSI / NSF 37
ANSI / NSF 169
ETL Sanitasyon Markası

Test edilmiş ticari cihaz ürünleriniz uygun ANSI / NSF standartlarına uygunluk gösterdiğinde, ürünü ABD ve Kanada'da satılmasına izin vererek tescilli ETL Sanitasyon Markamızı düzenleyebiliriz. ETL Sanitasyon Markası, ekipmanın insan tüketimine yönelik gıda üretiminde ve / veya insan tüketimine yönelik gıdaların üretildiği bir ortamda kullanım için uygun olduğunu gösterir. Ayrıca, üreticinin üretim sahasının uygunluk önlemlerine uygun olduğunu ve sürekli uygunluğu doğrulamak için takip denetimlerine tabi olduğunu belirtir.

Eşzamanlı Sanitasyon ve Güvenlik Testi
Pazardaki hızınızı arttırmak ve verimliliği artırmak için, hem Sanitasyon hem de Elektriksel Güvenlik (ETL Listelenen Markası) testi için aynı anda ürünler sunabilirsiniz. Her iki markayı tek bir kaynaktan alarak, hem test hem de sertifikalandırma rejimlerinde olduğu gibi, sadece bir örneklem gerekli ve tek bir ziyarette gerekli izleme denetimleri yapılabilir. ANSI / NSF standartlarına ek olarak, EUROLAB ANSI / UL, CSA, ASTM ve diğer elektrik standartlarını test eder.

Ayrıca ANSI / NSF 50 havuzları, kaplıcaları ve eğlence su ürünleri için kapsamlı sanitasyon testleri yapıyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp