Sıhhi Tesisat Ürünleri Testi

Sıhhi Tesisat Ürünleri Testi

Maliyetlerinizi minimumda tutabilir, hızlı bir şekilde pazarlara erişebilir, tüm test ve belgelendirme ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. Küresel sıhhi tesisat laboratuvarları ağımız sayesinde, en büyük zorluklarınızı çözmeniz için size daha hızlı, daha uygun maliyetli çözümler sunabiliriz. Küvet ve evyelerden musluk ve drenajlara kadar size ihtiyacınız olanı elde etme konusunda uzmanlığımız var.

California Enerji Komisyonu
Ürünlerinizin CEC-400 Cihaz Verimliliği Yönetmeliğine uygun olarak çalıştığından emin olmak için bir tesisat değerlendirmesi yapın. ABD ve Kanada'da uygun bir şekilde konumlandırılmış onaylanmış test laboratuarları ile uygunluğa ulaşabilir ve hedeflediğiniz pazara hızlı ve verimli bir şekilde erişebilirsiniz.

Düşük Kurşun Gereksinimi
Hem ABD hem de Kanada su tesisatı kodlarında yapılan değişikliklerle, düşük kurşun seviyesi uyumluluğu için test edilmiş su tesisatı bileşenlerine ihtiyaç duyulması giderek artmaktadır. EUROLAB, NSF372'nin yanı sıra NSF372'ye (<% 0.25 kurşun içeriği) test sağlayarak yardımcı olabilir.

WaterSense
Tuvaletlerinizin, banyo lavabo musluk ve aksesuarlarınızın, pisuarların ve duş başlığınızın verimliliğini ve su tasarrufu özelliklerini değerlendirin. EPA lisanslı sertifika kuruluşu olarak, ürünlerinizin etiketlerini taşımak için gereken WaterSense ürün özelliklerine uyduğunu onaylayabiliriz.

Sertikasyon
ETL-Listed UPC işaretini kullanarak tesisat ürünlerinize uygunluğu göstermek için gereken tanıma ve atamayı kazanın. ETL Mark, Kuzey Amerika'daki en hızlı büyüyen güvenlik sertifikasıdır ve her gün büyük perakendeciler ve distribütörler tarafından satılan milyonlarca üründe yer almaktadır.

Ne tür ek hizmetler sunuyoruz?

Bileşen ve Malzeme Özellikleri
Dayanıklılık
Başarısızlık analizi

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.