Soğutucu Akışkan Rulolarının Döngüsel ve Basınç Testi

Soğutucu Akışkan Rulolarının Döngüsel ve Basınç Testi

EUROLAB ile, ürünlerinizin performansını artırmak için döngüsel testlerin yanı sıra basınç testleriyle birlikte HVAC ekipmanı için sıkı güvenlik testi gereksinimlerini karşılayın.

HVACR ekipmanı üreticilerinin artık daha ozon dostu bir soğutucu akışkan (R-410A) kullanması gerektiğinden, Döngüsel ve Güvenlik testi gereklilikleri, önemli ölçüde daha yüksek basınç seviyelerinde çalışması gereken HVAC ekipmanı nedeniyle giderek daha zor hale gelmiştir. Düşük basınçlı Hidrostatik test birkaç gün içinde yapılabilirken, Cyclic bir aya kadar sürebilir. EUROLAB 'ta, sistem kurulurken HVACR ekipman bileşenlerinizi aynı anda test ederek ürünleriniz için pazarlanma süresini önemli ölçüde azaltabiliriz.

EUROLAB ile ortak olun ve önceden planlamanıza, tasarım maliyetlerinden tasarruf etmenize ve erken sistem arızalarından kaçınmanıza yardımcı olalım. EUROLAB, gerekli basınç eşiklerine dayanacak optimum bobin tasarımının belirlenmesinde, ürünlerinizin performansını artırmaya yardımcı olmak ve masraflı geri alımları önlemek için testler yapmakta yardımcı olabilir.

Tasarımdan emniyete ve devam eden performans testlerine kadar tüm test programlarımız, üreticilerin maliyeti düşürmelerine ve güvenli, enerji verimli HVACR ekipmanlarını tasarlamalarına yöneliktir.

Test hizmetlerimiz şunları içerir:

Döngüsel Test
Komple Güvenlik Testi
Performans testi
Malzeme Uyumluluk Testi
Kompresör Testi

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.