Soğutucu Akışkan Testi ve Analizi

Soğutucu Akışkan Testi ve Analizi

Sistemin çalışmama süresini azaltın ve sistem arızalarına yol açmadan önce kirleticileri tanımlayarak sistem enerji verimliliğini artırın. EUROLAB, bakım maliyetlerinizi düşürmenize ve sistemlerinizin ömrünü uzatmanıza yardımcı olan soğutucu analizinde 24 saat ve hızlı geri dönüş hizmeti sunuyor.

Kirleticilerin tanımlanmasına yardımcı olabilir ve yüksek baş basınçları, asit oluşumu, kılcal damar kısıtlamaları ve yağ göçü ve yatak arızası gibi bir dizi soruna yol açmadan önce geri kazanılmış, geri dönüştürülmüş ve geri kazanılmış soğutucu akışkanın saflığını belirleyebiliriz.

Soğutucu akışkan test hizmetlerimiz, Temiz Hava Yasası'nın 608. Maddesinde belirtilen tüm analitik hükümleri karşılar. Laboratuvarımız ARI-700 standardının güncel versiyonunu, Endüstri Geri Dönüşüm Kılavuzunu (IRG-2) ve ayrıca birkaç askeri ve müşteri spesifikasyonunu test eder. Ayrıca, ücretsiz bir beyaz kağıt ve web semineri kaydına sahip soğutucular için UL 1995 / CSA C 22.2 No.236 ile ilgili etkileri de hızlandırabiliriz.

EUROLAB, Amerikan Laboratuvar Akreditasyonu Birliği (A2LA) tarafından Kalibrasyon ve Test Yeterliliği için Genel Şartlar, ISO / IEC Rehber 25, Genel Gereklilikleri yerine getirdiği için akredite edilmiştir. Bu standart ISO 9002 şartlarını çok aşmaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.