Spor Malzemeleri

Spor Malzemeleri

Kazanan markalar yerel ve uluslararası düzenlemelere uymakta ve ürün performanslarının sürekli değişen rekabetçi bir manzara ile aynı kalmasını sağlamaktadır. Tüketici güveni tasarımdan oyun zamanına, hangi markaların güvendikleri oyun araçlarını sağlamak için gereken metodolojileri desteklediğini ve hayata kalite ve güvenliği getirdiğini bilmeye devam ediyor.

Tamamen Kalite Güvence sağlayıcısı olarak EUROLAB, spor malzemeleri için yenilikçi ve ısmarlama Güvence, Test, Muayene ve Belgelendirme çözümleri sunmaktadır. En son teknolojiye sahip ekipmanlarımızı kullanarak, hoverboardlardan, kayak gözlüklerinden, okçuluk ekipmanlarından, kar ayakkabılarından, yüzme yardımcılarından ve daha birçok farklı spor ürününü test ediyoruz. Uzmanlarımız spor malzemeleri ürünlerinin AS / NZS, ASTM, Kanada, BS, DIN, NFS, EN, FDA, ANSI, ISO ve diğerleri gibi uluslararası standartlara uygun olarak değerlendirilmesinde müşterilerine uzmanlık sunmaktadır. Spor malzemeleri ihtiyaçlarınız için özel olarak tasarlanmış metodolojiler.

EUROLAB spor malzemeleri için aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

Mevzuata uygunluk testi
Performans değerlendirmesi (örneğin, yaşam döngüsü, test, kullanıma uygunluk)
GS Mark Belgelendirme
Kalite ve performans işareti sertifikası
Teknik değerlendirme ve analiz
ISTA'nın onaylı raporu (Uluslararası Güvenli Taşıma Birliği)
Tüketici Malları etiketlemesi için EC tipi test ve değerlendirme
GS Mark Sertifikasyon Programı

EUROLAB, müşterilerin yasal düzenlemelere uygun ve ötesinde danışmanlık hizmetleriyle markalarını oluşturmalarına, geliştirmelerine ve korumalarına yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp