Süpürgelik ve Ticari Kanatlı Boru Testi

Süpürgelik ve Ticari Kanatlı Boru Testi

Konut Tipi Süpürgelik ve Ticari Kanatlı Borular için AHRI standartlarına uymak, ürünlerinizi pazarlamacıların, alıcıların ve düzenleyici otoritelerin hızlı bir şekilde onaylamasını sağlamak için kafa karıştırıcı ve maliyetli olabilir.

EUROLAB, Konut Süpürgelik ve Ticari Finli Borularınızı tam otomatik bir test sürecinde test ederek, iki ayrı test yöntemiyle özel olarak tasarlanmış odayı kullanarak ve endüstri düzenlemelerinin ötesinde seviyeleri ölçmek için kalibre edilmiş ekipmanı kullanarak ürün geliştirmeye yardımcı olabilir. Bu, ünitenizin, ürününüzün doğru bir şekilde değerlendirildiğinden emin olmanız için mevcut en karmaşık işlemlerle analiz edileceği anlamına gelir.

HVAC / R endüstrisini destekleme konusundaki uzun yıllara yayılan tecrübesi ile EUROLAB, Konut Tipi Süpürgelik ve Ticari Kanatlı Boru ürünlerinizi test ederken eşsiz bir deneyim ve uzmanlık sunar.

Test yöntemleri
Elektrik Metodu - İki farklı kurulum sırasında döngüde tüketilen enerjiyi ölçer. İlk test, yüksüz testtir, döngüde kaybedilen vat miktarı, örnek kurulmadan ölçülür. İkinci test, ünite kurulu iken döngüde kaybedilen watt miktarını ölçer. Aktif uzunlukla bölünen fark, ünitenin kapasitesini belirleyecektir.
Ağırlık Yöntemi - Üniteye giren ve çıkan su sıcaklığını ve ayrıca ünite içindeki debiyi ölçer. Akış hızının ünite üzerindeki sıcaklık düşüşü ile çarpılması, ardından aktif uzunluğa bölünmesi onun kapasitesini belirleyecektir.

Test standartları
Süpürgelik Radyasyonu - IBR (Kazan ve Radyatör Üreticileri Enstitüsü) Sekizinci (8.) Baskı, Temmuz 2005 (008 Rev 07 05)
Kanatlı Boru (Ticari) Radyasyonu - IBR Altıncı (6.) Baskı, Temmuz 2005 (009 Rev 07 05)

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.