Tahribatsız Muayene (NDT) Hizmetleri

Tahribatsız Muayene (NDT) Hizmetleri

EUROLAB, çok çeşitli endüstriler için tahribatsız muayene (NDT), malzeme testi ve kaynak hizmetleri sunmaktadır. Tahribatsız muayene (NDT), malzeme testi ve kaynak kalitesi konularında birinci sınıf hizmetlerimizle ürünlerinizin, ekipmanınızın veya tesis varlıklarınızın güvenilirliğini ve güvenliğini sağlamanıza yardımcı oluyoruz.

Tasarım ve imalattan operasyon ve bakıma kadar tüm ürün döngüsü boyunca yer alan süreçleri ve hızlı geri dönüş sürelerine sık ihtiyaç duyulduğunu anlıyoruz. Toplam Kalite Güvence hizmetlerimiz, yeni inşaat, boru hatları, tesis bakımı ve planlı kapatma denetimlerinin yanı sıra üretim süreçlerini, kalite kontrolünü ve yasal düzenlemelere uyumluluğu destekleyebilir.
 
NDT ve malzeme testi konusundaki engin uzmanlığımız ve bilgimiz, ürünleriniz, ekipmanlarınız, üretim tesisleriniz veya tesis varlıklarınızdaki kusurları ve usulsüzlükleri tespit etmek için doğru teknikleri ve prosedürleri seçebileceğimizi ve bilinçli kararlar vermenize yardımcı olmak için gerekli verileri sağlayabileceğimiz anlamına gelir. EUROLAB, hasara, işletme verimsizliğine veya hizmet içi arızaya neden olmadan önce sorunların erken tespiti ile felaket sonuçların ortaya çıkma olasılığını ve finansal zararları önleme konusunda size yardımcı olabilir.
 
Yıkıcı olmayan testler ve malzeme testlerimize ek olarak, kaynak gereksinimlerinize yardımcı olmak, uluslararası ve ulusal kurallara ve standartlara uymak ve kaynakçı eğitimi ve kaynakçı kalifikasyonumuzla yeni pazarlara girmek için eksiksiz bir kaynak destek hizmeti sunuyoruz.
 
EUROLAB, petrol ve gaz, havacılık, enerji üretimi, petrokimya, otomotiv, demiryolu, motor sporları, genel mühendislik, imalat ve inşaat da dahil olmak üzere çok çeşitli endüstri sektörleri ile çalışmaktadır. Şirketiniz nerede ve hangi sektörde olursa olsun, küresel erişimimiz aşağıdakileri içeren kapsamlı NDT hizmetlerimizle sizi destekleyebileceğimiz anlamına gelir:

Malzeme testi
Uzman NDT hizmetleri
Kaynak hizmetleri
Tahribatsız danışmanlık

EUROLAB ile ortaklık yaparak, markanızı ve itibarınızı koruyarak ve ürünlerinizin, ekipmanlarınızın ve tesis varlıklarınızın güvenli ve verimli çalışmasını sağlayarak şirketiniz için gerçek değer sunacağız. Üretim süreçlerinizde ve programlarınızda en az aksama ile gerçekleşen, ürün, ekipman ve varlık kusurları veya arızalarından kaynaklanan maliyet ve gelir kaybını önleyerek zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı oluruz.

EUROLAB ’ın bağımsız akredite laboratuvarları (UKAS’da akredite edilmiş UKAS) ve aşağıdaki endüstri kuruluşlarında niteliklere sahip, yüksek vasıflı ve sertifikalı personele sahiptir:

PCN - Tahribatsız Muayenede Personel Sertifikalandırması
ASNT - Amerikan Tahribatsız Muayene Topluluğu
API - Amerikan Petrol Enstitüsü
AWS - Amerikan Kaynak Topluluğu
ACCP - ASNT Merkezi Sertifika Programı

Bağımsız Toplam Kalite Güvence çözümlerimiz, havacılık, demiryolu, kamu hizmetleri, nakliye, üretim, hassas mühendislik, enerji üretimi ve daha pek çok alanda geniş bir endüstri yelpazesini aşıyor.

EUROLAB laboratuarları, büyük endüstri kuruluşlarına ve ayrıca şirkete özel onaylara uygun olarak test yapmak üzere akredite edilmiştir. Laboratuvarlar ISO14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği akreditasyonlarına sahiptir. Akreditasyonlarımız, şirketinizin güvenli bir şekilde çalıştığı ve düzenlemelere bağlı kaldığına dair güven ve rahatlığı sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.