Taşıyıcı Ağ Sertifikası

Taşıyıcı Ağ Sertifikası

Her tür ürün ve cihaz çalışması için hücresel bir ağa bağlanmaya dayanır. Cep telefonları, bağlı araçlar ve tıbbi cihazlar ile makineden makineye (M2M) veya Nesnelerin İnterneti (IoT) ortamında entegrasyon veya yetenek gerektiren herhangi bir ürün, bir ağda çalışmadan önce taşıyıcı ağ sertifikalarına uymalıdır.

EUROLAB ile ortaklık yapmak, ürününüzü, iş hedeflerinizi ve karmaşık bir sertifikasyon sürecini basitleştirmeye adanmış bilgili bir uzman ekibiyle size hizmet eder.

Global Sertifikasyon Forumu (GCF), PCS Tipi Sertifika İnceleme Kurulu (PTCRB), CTIA Kablosuz Birliği ve CDMA Sertifika Forumu (CCF) üyesi olarak, hücresel cihazınızı, cep telefonunuzu almak için test yapma yetkimiz bulunmaktadır. , yönlendirici, giyilebilir teknoloji veya diğer M2M / IoT cihaz iletişimi.

PTCRB: PCS Tipi Sertifika İnceleme Kurulu, AT&T, T-Mobile ve Kanada ağları, PTCRB testleri GSM / UMTS ve 4G cihazları gibi taşıyıcılar için ön koşuldur. EUROLAB, 2013'ten beri PTCRB'ye sertifika verme yetkisine sahiptir ve AT&T için IoT Hızlandırıcı Programı onaylı bir laboratuardır.

Verizon ODI: Verizon’un Open Developer Initiative sertifikası, bir ürünün Verizon operatör ağına bağlanmasını sağlar. Verizon ODI sertifikasyonu için onaylanan ilk laboratuvar olan EUROLAB, Verizon için danışmanlık hizmetleri ve sertifikasyon testleri yapmak konusunda uzun bir geçmişe sahiptir.

Küresel Sertifikasyon Forumu (GCF): GCF, Kuzey Amerika dışındaki ülkelerde ağlara bağlantı gerektiren cihazlar için zorunludur. GCF sertifikası, bir dizi hücresel ağ standardına uyumu sağlar ve hem modül üreticileri hem de son ürün üreticileri için geçerlidir.

CTIA: Yukarıda listelenen diğer birçok sertifikasyonda atıfta bulunulan CTIA kablosuz cihaz sertifikası, LTE, CDMA, UMTS (WCDMA), GSM, birleşik Wi-Fi ve 802.11 hava arabirimi teknolojilerini kullanan kablosuz cihazların tanımlanmış endüstri gereksinimlerine uygun olmasını sağlar.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.