Tekstil Malzemeleri

Tekstil Malzemeleri

EUROLAB 'ın özel çözümleri, perakendecilerin, markaların ve tekstil ürünlerinin, giysilerinin ve ev tekstili üreticilerinin ürünlerinin güvenliğini, kalitesini ve performansını hassas bir şekilde sağlayarak piyasaya daha fazla hız vermesini sağlar.

EUROLAB, kumaş numunelerinden bitmiş ürünlere, örneğin aktif giysiler, çocuklar ve yetişkinler için kıyafetler (pijamalar, kazaklar, kot pantolonlar, dış giyim), moda aksesuarlar (eşarplar, kemerler) ve yumuşak ev eşyaları (yataklar, perdeler, döşemeler) dahil olmak üzere, tekstil testleri gerçekleştirir. Müşterilerimizin yüksek kalite talebini sürekli olarak karşılamak, itibar riskini en aza indirmek, çevresel etkileri azaltmak ve perakendecilerin, markaların, tekstil üreticilerinin ve tüketici güvenliğinin çıkarlarını korumak için müşterilerimizin yasal gerekliliklerin ötesine geçmelerine yardımcı oluyoruz.

Kusur ve sapmaları tespit ederek, işçiliği kontrol ederek, güvenlik özelliklerini doğrulayarak ve evrakları yükleyerek ürün kalitesini sağlamak için Kabul Kalite Sınırı, ​​üretim öncesi, sırasında ve üretim sonrası tekstil ve konfeksiyon muayene hizmetleri sunuyoruz. Ek olarak, EUROLAB ’ın tekstil sertifikasyon hizmetleri, perakendecilerin tedarikçi sertifikası ile durum tespiti göstermelerine yardımcı olmaktadır.

EUROLAB ayrıca üretim tesislerini değerlendirmek için tekstil denetim hizmetlerimiz aracılığıyla tekstil ve konfeksiyon müşterilerine destek veriyor. Tekstil ve konfeksiyon denetimi, üreticilerin portföylerini ve yeteneklerini, standartlara ve düzenlemelere uygunluğu doğrulamak için ayrılmaz bir adımdır.

EUROLAB ’ın tekstil ve hazır giyim sektörü hizmetleri, perakendecilerin, markaların ve üreticilerin kalite ve güvenliği artırırken, tüketiciye güven ve marka sadakati sağlar.

Tekstil ve Konfeksiyon için yapılan testlere ek olarak EUROLAB, müşterilerin, yasal düzenlemelere uyup uymayan tedarik zinciri güvencesi ve danışmanlık hizmetleri yoluyla markalarını oluşturmasına ve korumasına yardımcı olur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp