Tekstil ve Konfeksiyon Muayenesi

Tekstil ve Konfeksiyon Muayenesi

EUROLAB 'ın kapsamlı tekstil ve konfeksiyon muayene hizmetleri, pazara en yüksek kalitede ürünleri hız ve hassasiyetle sunmanızı sağlar. Tekstil ve hazır giyim tedarik zinciri çoğu zaman perakendecileri ve markaları üretim yerlerinden binlerce mil uzağa koyuyor ve bu da kaliteyi sağlamak için incelemeyi üretim sürecinin önemli bir parçası haline getiriyor.

Hammaddeden mamul ürünlere kadar EUROLAB ’ın tekstil ve konfeksiyon teftiş hizmetleri, üretim sürecinin farklı aşamalarında kusurları ve uygunsuzlukları belirleyebilir.

EUROLAB, ürünlerinizi değerlendirmek amacıyla tekstil ve konfeksiyon ürünlerinin ön sevkiyatını değerlendirmek için Ön Üretim, Üretim Sırasında veya Konfeksiyon Satırında Muayene hizmetleri ve Teslim Öncesi İnceleme sunmaktadır.

Üretim Öncesi İnceleme:
Gelen kalite kontrol
Hammadde kontrolü

Üretim Denetimi Sırasında:
Bitmiş ürün örneklemesi
Muayene raporunda bulunan sorunları tanımlayın
Kontrol bulgularının fabrika tarafından onaylanması

Giysi Inline Muayene:
Tüm üretim partisinin kalitesini güvence altına almak için hem yarı hem de bitmiş ürünlerin örneklenmesi
Denetim bulgularına dayanarak düzeltici eylem planları geliştirmek ve uygulamak için fabrika ile birlikte çalışır.
Kat hizmetleri, sosyal uygunluk ve güvenlik görsel kontrolleri sağlar

Teslimattan önce:
Son rastgele muayene
Tüm mamullerin% 100 kontrolü
Yükleme denetimi

EUROLAB ’ın tekstil ve hazır giyim inceleme hizmetleri, ürünlerinizdeki çeşitli kusur düzeylerini tespit ederek ürün kalitesini garanti etmenize yardımcı olur:

Kritik Kusurlar - tehlikeli veya güvensiz koşullar veya düzenlemelere uyulmaması, keskin noktalar veya kenarlar, giysi içinde kalan başıboş iğneler, gevşek saplamalar veya eksik boğulma uyarısı etiketleri içerir
Ana Kusurlar - genel ürün arızası veya piyasaya sürülmesini önleyen ürünün kullanım kolaylığı, açık dikişler, delikler veya kırılmış dikişler içerebilir
Küçük Hatalar - Ürünün kullanılabilirliğini azaltması muhtemel değildir, gevşek dişliler gibi öğeler içerir

Tekstil ve konfeksiyon denetimleri sırasında, EUROLAB aşağıdakileri yapar:

Kumaş Kontrolü - ağırlığı (kazak), baskı kalitesini, kusurları, el hissini standartlara göre değerlendirir
Giysi Etiketleme - etiketin, tescilli kimlik numarası (RN), menşe ülkesi, kumaş içeriği / bakımı ve etiketin uygun yere yapıştırılması dahil tüm gerekli bilgileri içermesini sağlamak için
İşçilik Değerlendirmesi - dikişi, konstrüksiyonu, ekleri ve sabitleyicileri, süslemeleri, giysi içindeki gölgelemeyi, desen sürekliliğini / eşleşmesini, bantları ve astarları değerlendirir
Tekstil ve konfeksiyon muayene prosedürü ayrıca kumaş genişliği, kumaş uzunluğu ve kumaş görünümünün (dokuma kalitesi, ekler, kokular) üretim sürecinde ilgili standartlara ve düzenlemelere uygun olmasını sağlar.

Gönderimden önce, EUROLAB tekstil ve konfeksiyon denetçileri, toplam karton sayımı ve karton numaralarını, karton boyut ve ağırlığını, nakliye etiketini, stil veya gölge tanımlamasını ve karton ve paketleme fişinde karşılık gelen sayıları içerdiğinden emin olmak için paketleme listesini gözden geçirir.

Karton paketlendikten sonra, EUROLAB gerçek giysi sayısını onaylar, karton belirtildiği gibi paketlenir, uygun karton boyutları gösterilir, poli çantalar kontrol edilir, SKU / fiyat onaylamak için askılar eklenir, barkodlar dahil edilir ve giysi renk tanımlaması doğru .

EUROLAB ayrıca her bir tesisin, tekstil fabrikasının ve değirmenin kalitesini, prosedürlerini ve sistemlerini değerlendiren kapsamlı Tekstil Denetim hizmetleri sunmaktadır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.