Telekomünikasyon Sertifika Kuruluşu

Telekomünikasyon Sertifika Kuruluşu

EUROLAB, Federal İletişim Komisyonu'na (FCC) ve Industry Canada Sertifikasına daha hızlı ve verimli bir şekilde ulaşmanıza yardımcı olabilir. Sertifikasyon sürecini üreticiler için daha verimli hale getirmek amacıyla FCC ve Industry Canada, Telekomünikasyon Sertifika Kuruluşlarını (TCB) atadı.

Dünyanın dört bir yanındaki ofisleri ve laboratuarları ile EUROLAB, ürünleri için FCC ve Industry Canada Sertifikasına ihtiyaç duyan global müşterilere yerel testler sağlayabilir. Kritik pazara giriş süresini azaltmanıza ve maliyetleri ve lojistik problemlerini önemli ölçüde azaltmanıza yardımcı olabiliriz.

Şu konularda yardımcı olabiliriz;

Sertifikaları gözden geçirme ve vermede hızlı geri dönüş
Ürünleriniz için sertifika alma konusunda uzman rehberliği
Çok çeşitli taşıyıcı, endüstri ve devlet güvenliği uyumluluk ve performans kriterlerine karşı test etmek için akreditasyon
FCC Sertifikası (Amerika Birleşik Devletleri)
Amerika Birleşik Devletleri'nde telekom, lisanslı RF ve düşük güçlü vericiler satmak isteyen üreticilerin, ürünlerinin akredite bir laboratuar tarafından test edilmiş ve FCC Bölüm 11, 15, 18 ve 68 de dahil olmak üzere EMC / Telekom uyumluluğu için FCC tarafından onaylanmış olması gerekir. FCC Sertifikasına, FCC'nin süresinin yarısından daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olabiliriz. 

Endüstri Kanada Onayları (Kanada)
Endüstri Kanada onaylı bir laboratuar olarak EUROLAB, Kanada uyumu için ses frekansından ISDN ve T1 tasarımlarına kadar çeşitli donanımları test edebilir. Tasarım incelemeleri, uyumluluk testleri ve tüm gerekli evrakların Industry Canada ile doldurulması dahil ABD'deki Kısım 68 programımızla aynı avantajları sunuyoruz. Şimdi Endüstri Kanada Onayı İçin Başvurun.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.