Temel ve Endüstriyel Kimyasallar

Temel ve Endüstriyel Kimyasallar

Tedarik zinciri genelinde kalite ve düzenleme standartlarını ve optimum verimliliği sağlamaya yardımcı olacak temel ve endüstriyel kimyasal test ve düzenleme hizmetleri sunmaktayız. Temel ve endüstriyel kimyasallar büyük miktarlarda üretilir ve hem sanayi hem de genel tüketici tarafından kullanılan ürünler için kritik bileşenlerdir. Bunlar yağdan ve petrokimyasallardan elde edilen kimyasal hammaddeleri, bazik inorganikleri ve kimyasal işlemler için ara maddeleri içerir.

Üretim süreçlerini ve bu temel kimyasalların kimyasal bileşimini anlamak, maliyet azaltma hedeflerine ulaşmak ve giderek daha sıkı çevre ve güvenlik yönetmeliklerine uymak için önemlidir.

Laboratuvar ekibimiz, özel kimyasallar, polimerler, tarım kimyasalları, eczacılık ürünleri, deterjanlar, çözücüler, tekstil ürünleri ve diğerleri gibi çeşitli endüstrilerde kullanılan temel ve endüstriyel kimyasalları test eder ve analiz eder. Testler ASTM ve ISO dahil uluslararası standartlara uygulanan kimyasal bileşimi ve fiziksel özellikleri içerir ve şirket içi metotlar kalite kontrol testinize, iz analizi ve kontaminasyon sorunlarına yardımcı olur.

Ayrıca, yeni ve mevcut ürünler için dünya çapında yasal uygunluk stratejileri geliştirmek ve uygulamak için kapsamlı danışmanlık desteği sunuyoruz. Hizmetlerimiz, yeni ürün tanıtımları, veri geliştirme ve mevcut ürünlerin yerel ve küresel düzenlemelere uygunluğunun onaylanması ve Toplam Kalite Güvencesi ile ilgilidir.

EUROLAB ’ın üretim sürecine verdiği destek kimyasal tozlar için güvenlik hizmetleri ve çevrimiçi ve çevrimiçi ölçümlerin uygulanması ve izlenmesi için bilimsel danışmanlık içermektedir. Ayrıca, malzemelerinizin ve tesis altyapınızın ömrünün ve güvenliğinin sağlanmasının kilit öncelikler olduğunu biliyoruz. EUROLAB 'ta, korozyon ve varlık bütünlüğü uzmanlarımız güvenliği artırmak ve malzeme arıza riskini azaltmak için kimyasal işlemler, korozyon kontrolü ve üretim kimyası alanlarında test ve danışmanlık sağlayabilir.

Karmaşık tedarik zincirleri ve dağıtım yollarının yönlendirilmesine yardımcı olmak için, kargo denetim ve tedarik zinciri denetim hizmetlerimiz ürünlerinizi koruyabilir ve riski en aza indirebilir.

Tedarik zincirinde nerede olursanız olun, laboratuvar ağımız, yeteneklerimiz ve Toplam Kalite Güvence uzmanlığımız, araştırma veya üretiminizi desteklemek, ürünlerinizin ve proseslerinizin en uygun kaliteye ve verime ulaşmasını sağlamak için hassasiyet, hız ve tutku ile tutarlı bir şekilde sunulur.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp