Tıbbi Cihaz EMC Testi

Tıbbi Cihaz EMC Testi

IEC 60601-1-2: 2007 Elektromanyetik Uyumluluk (EMC) ve IEC 60601-1-2: 2014 Testleri

Geliştirme döngünüzün neresinde olursanız olun, uyumluluk gereksinimlerinizi karşılamak için EMC testi sağlayabiliriz. Ürün tasarımından prototip değerlendirmeye ve ön uygunluğa tam uyumluluk testine, son teknoloji 3-, 5- ve 10 metrelik EMC odalarımız, tıbbi cihazınızı EMC Direktifi dahilindeki gereklilikleri değerlendirmek üzere donatılmıştır. IEC 60601-1-2 ve IEC 60601-2-x özel standartlarını içeren.

ESD Testi
Elektrostatik boşalma, elektronik cihazlarda sayısız sorunlara neden olabilir. ESD testi, cihazların çalışma sırasında karşılaşabileceği elektrostatik etkileri taklit edebilir. EUROLAB 'tan Elektrostatik Boşalma Testi, bir ürünün IEC 61000-4-2 ile uyumlu olup olmadığını belirleyebilir ve üreticiler için ESD azaltıcı önlemleri belirlemeye yardımcı olabilir.

EMC Ön Uygunluk Taramaları
EMC / EMI teşhis aleti EMxpert ile laboratuar ortamında tek bir tasarım döngüsündeki sorunları hızla teşhis edin ve çözün. Sorunlu frekansların, kaynakların ve bunların fiziksel konumlarının gerçek zamanlı ve tekrarlanabilir şekilde tanımlanmasını sağlayabiliriz.
Yayılan Emisyonlar ve Yayılan Bağışıklık Testi
Yayılan Emisyon Testleri, ürününüzün üretebileceği istenmeyen emisyonların gücünü ölçer. EUROLAB, emisyonların ne kadar büyük olduğunu ve belirtilen sınırlara uyup uymadıklarını belirlemeye yardımcı olabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.