Tıbbi Cihazlar İçin Üretim Krizi ve Hızlı Tepki

Tıbbi Cihazlar İçin Üretim Krizi ve Hızlı Tepki

Kontaminasyon ve ürün arızası soruşturması için deneyimli bilim insanlarından ve mühendislerden oluşan ekibimizle hizmetinizdeyiz. Ürün kirliliği ve ürün arızası soruşturması birçok insan için çok şey ifade edebilir.

Bir Araştırma Bilimcisi için, yeni formüle edilmiş bir cihazdan veya ambalajdan yayılan beklenmedik sızdırma maddesi seviyeleri anlamına gelebilir. İmalat Mühendisi için beklenmedik üretim aksama süresi anlamına gelebilir. Bir Üretim Yöneticisi için, ürün veriminin düşmesi anlamına gelebilir. Bir Kalite Yöneticisi için FDA 'ya rapor edilebilir soruşturmalar anlamına gelebilir.

Bir İşletme için istisnai maliyetlere, ürünün geri çağrılmasına ve itibarın zarar görmesine neden olabilir. Parçacıklar ve liflerden, ağır metallerin izlerine ve milyarlarca sızdırılabilir organik bileşen başına parçalara kadar çok çeşitli kirlenme salgınları meydana gelebilir. Üretim sırasında, ürünün nakliyesi sonucu ve hatta son kullanıcı prosedürünün kendisinden kaynaklanan ürün kırılması ve arızası incelemeleri ortaya çıkabilir.

EUROLAB bilim adamları, kontaminasyonu ve ürün arızası salgınlarını hızlı ve etkili bir şekilde yönetme konusunda güçlü bir geçmişe sahiptir. Kişisel olarak size mevcut olan sayısız analitik teknolojiyi yönlendiririz. Amacımız, kirletici maddeyi nitel olarak ve gerektiğinde nicel olarak nitelemektir. Ayrıca, hızlı bir şekilde kontrol etmek, kök nedenini tanımlamak ve sorunu ortadan kaldırmak için sizinle birlikte çalışırken ürün kusurlarının, kırıkların ve arızaların nedenini belirlemenize yardımcı oluruz.

Verimli ve etkili Kirlenme ve Ürün Arızası soruşturması, bir üretim krizini çözmek için bir önkoşuldur, ancak EUROLAB 'ta çok daha ileri gidiyoruz.Dünyanın her yerindeki laboratuvarlarla, size yakın birimiz var.

Metallerin, polimerlerin ve aktif farmasötik bileşenlerin önemli hammadde tedarik zincirlerinde yer alan teknolojilerin farkındayız.
Detaylı bilimsel araştırma için süreç içi materyal örneklerinin nasıl toplanacağını ve paketleneceğini anlamanıza yardımcı oluruz.
Yerel sorun çözme kabiliyetinizi korozyon bilimcileri, metalurji uzmanları, polimer bilim adamları ve eczacılık uzmanları ile görüşerek genişletiyoruz.

Stresli bir zaman olabilirken size rehberlik ediyoruz. Mühendisleriniz, bilim adamlarınız ve yönetiminizle ortaklaşa çalışarak, elinizdeki sorunu anında anlamanıza yardımcı olacak hızlı bir şekilde ekipler oluştururuz ve EUROLAB 'ın krizi hızlı ve verimli bir şekilde çözmek için ortaya koyabileceği küresel yetenekler.

Üretim krizine bilimsel destek sağlamaktan ayrı olarak EUROLAB ayrıca yöneticilere, potansiyel potansiyel sorunların bağımsız bir şekilde anlaşılmasını, küresel risk değerlendirme uzmanlarına erişimin sağlanmasını ve ürün geri çağırma işlemlerinde en iyi şekilde nasıl başa çıkabileceğinizi anlamanıza yardımcı olabilir.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.