Tıbbi Cihazlarda Kablosuz Teknoloji

Tıbbi Cihazlarda Kablosuz Teknoloji

EUROLAB, Tıbbi Cihazlarda İçerilen Kablosuz Teknoloji İçin EMC Testi hizmeti verir. Birçok portatif tıbbi cihaz, yaşamı destekleyen cihazlar ve diğer uygulamalar için risk oluşturabilecek kablosuz teknolojiye sahiptir. Uyumluluk sağlamak ve girişimi önlemek için cihazınızı elektromanyetik uyumluluk (EMC) standartlarına göre doğrulamanız gerekir.

EUROLAB, cihazınız için geçerli yasal gereklilikleri tanımlamanıza ve anlamanıza yardımcı olurken, genel testlerinizi şu standartlara ve daha fazlasına göre yönetmenize yardımcı olacak imkan ve uzmanlığa sahiptir:

FCC Bölüm 15
FCC Bölüm 18
Endüstri Kanada: ICES-001
Industry Canada: Radyo Standartları Özellikleri (RSS)
EMC Direktifi 2004/108 / EC
R & TTE Direktifi 1999/5 / EC

Yazılım Uygulamaları ve Cihazları

Mobil cihazlar ve ağlar için yazılımların test edilmesi ve uygulamaların ve içeriğin test edilmesi, küresel gereksinimler, test standartlarının sürekli olarak artması ve artan telefon ve cihaz sayısının artması nedeniyle çok büyük olabilir. Ürününüzün piyasaya sürülme süresini kısaltmak için tasarlanmış test ölçeklenebilirliği ve bir dizi esnek ve mobil odaklı Kalite Güvence (QA) hizmeti sunuyoruz.

Cihaz uyumluluğu testi

Özelleştirilmiş test stratejileri
KG ve yönetim araçları
Sektörün en büyük telefon envanteri
Tüm büyük mobil platformlara erişim
Danışmanlık Uzmanlığı
6 Noktalı Güvenlik Kontrolümüz

EUROLAB 'ın yazılım ve cihaz güvenliği geliştirme ve yönlendirmedeki uzmanlığı ve tecrübesiyle, yeni yazılım ve cihazlar geliştirirken ihtiyaç duyduğunuz bilgiler ve hak ettiğiniz güven size sağlanacaktır. 6 Noktalı Çekimiz şunlardan oluşur:

Siber Güvenlik Değerlendirmesi

1. OWASP Tavsiyelerine göre tarayın
Siteler arası komut dosyası çalıştırma, SQL Injection, komut çalıştırma, dizine geçiş yapma ve güvensiz sunucu yapılandırması gibi bilinen güvenlik açıklarını aramak için web uygulamalarını tarayan özel ve kullanıma hazır otomatik araçlar kullanıyoruz.

2. Web Hizmetleri yapılandırmasını inceleyin
Web servisinizin çalışmalarını inceleyip tanımlayacağız ve otomatik ve manuel test yöntemlerini kullanarak bulduğumuz tüm güvenlik açıkları veya yanlış yapılandırmalar hakkında geri bildirimde bulunacağız.

3. Veri Güvenliği Günlüklerini Gözden Geçirin
Testlerimiz sırasında, testlerimiz sırasında oluşturulan güvenlik kayıtlarını incelemek ve değerlendirmek ve belirlenmiş güvenlik boşlukları hakkında eyleme geçirilebilir bilgiler sağlamak için ekibinizle birlikte çalışacağız.

4. Potansiyel SQL Injection noktalarını keşfedin
Web uygulamanızın veritabanınızla nasıl çalıştığını tanımlayacağız ve olası istismar yollarının belirlenmesine yardımcı olmak için bir dizi otomatik ve manuel simülasyon senaryoları oluşturacağız.

5. Güvenlik Kontrollerini Doğrulayın
Mevcut güvenlik protokollerini gözden geçirip doğrulayacağız ve mevcut uygulama hakkında geri bildirim sağlayacağız ve gerekirse güncellenmiş güvenlik önlemleri için kılavuzluk yapacağız.

6. Düzeltme adımlarını önerin
Testlerimizin ardından, bulgularımızı ve potansiyel iyileştirme tekniklerimizi tartışmak ve eğitmek için üç saate kadar danışmanlık hizmeti sunacağız.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.