Ticari Gereçler

Ticari Gereçler

EUROLAB, neredeyse tüm ticari aletler için eksiksiz bir test çözümü ortağıdır. Ticari yemek servisi, ticari soğutma veya ticari çamaşırhane ekipmanları üretseniz de, 10 gün içinde tam bir test ve sertifikalandırma hizmeti sunuyoruz.

EUROLAB 'ta, zorlukları aşmanıza, yeni ürün tanıtımlarını optimize etmenize, markanızı korumanıza ve geliştirmenize ve küresel pazarda başarılı bir şekilde rekabet etmenize yardımcı olacak uzmanlığı ve kaynakları kazanmak için bir asırdan fazla zaman harcadık.

EUROLAB 'ın ürün başarısını sağlamanıza yardımcı olabileceği tüm yolları keşfedin. Ürünlerinizi pazarda değil laboratuarlarımızda test edin.

Güvenlik testi
Ürününüzün güvenli olmasını sağlamak çok önemlidir. Güvenlik sertifikası için tescilli ETL Listelenen Markamızı sunuyoruz. 85.000'den fazla ürün listesine sahip olan ETL, Kuzey Amerika'daki en hızlı büyüyen ürün sertifikasyon markası olarak kabul edilmektedir.

Çevresel Testler
Tüketiciler ve devlet kurumları, ev aletlerinin çevre ile uyumlu olmalarını sağlama ihtiyacını artırıyor. EUROLAB'in Enerji Verimliliği ve RoHS Direktif Testi için neden doğru çözüm olduğunu öğrenin.

Performans testi
Hedefleriniz ve pazar hedefleriniz, hangi performans testi hizmetlerinin cihazınız için en uygun olduğunu belirler. EUROLAB, çok çeşitli test seçenekleri sunar.

Globalleşmek
Global Araştırma ve Sertifikalandırma, 100'den fazla ülkenin yasal, teknik ve pazar gereksinimlerine rehberlik, test ve sertifikalandırma sunmaktadır.

Ticari test ve sertifikasyon yeteneklerimiz hakkında bizi arayarak daha fazla bilgi edinin.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.