Ticari Mutfak Havalandırması

Ticari Mutfak Havalandırması

EUROLAB, UL 710, UL 1046 ve UL 1978 gibi standartlara göre Ticari Mutfak Havalandırma testi sunar. CKV sistemleri, bileşenleri ve aksesuarları pazarı dünya çapında hızla büyüyor. Bu yüzden, bu sektördeki ürünleri yöneten pazara giriş şartları ve standartları da sayılabilir. Mühendislerimiz endüstri teknik komitelerine katılırlar ve kod revizyonları ve standart güncellemeleri konusunda rehberlik ve içgörü sağlarlar. ASHRAE, NFPA, ICC, NAFEM, IAPMO ve diğerleri gibi organizasyonlar, mühendislerimizin CKV testindeki deneyimlerinden yararlanmaktadır.

CKV ürünlerini aşağıdaki standartlara göre test ediyor ve onaylıyoruz:

UL 710, ULC S646: Egzoz Davlumbazları
UL 710B: Devridaim Sistemleri
UL 1046, ULC S649: Yağ Filtreleri
UL 1978, UL 2221, ASTM E2336: Gres Kanalları ve Kanal Muhafaza Sistemleri
UL 300: Yangın Söndürme Sistemleri
ETL Listelenen İşareti

Bir ürünün geçerli güvenlik standardının minimum gerekliliklerini yerine getirdiği kanıtlandıktan sonra, ETL Listelenen Markasına sahip olmak uygundur. ETL Listelenen Mark, Amerika’nın en hızlı büyüyen güvenlik sertifikası markasıdır ve uzun bir test programı boyunca hız ve esnekliğe değer veren yenilikçi bir üreticinin işaretidir. 60.000'den fazla ürün ETL Listesinde yer almaktadır ve Amerika'daki AHJ'ler, müfettişler, itfaiye ekipleri, alıcılar ve perakendeciler tarafından kabul edilmektedir.

Komple Test ve Sertifika Çözümleri

EUROLAB, güvenlik, performans, sanitasyon ve EMC testleri ile RoHS Direktifi gibi çevre standartlarını içeren uzman test ve belgelendirme çözümleriyle bu gereksinimlerin karşılanma sürecinin basitleştirilmesine yardımcı olacaktır.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.