Ulaşım Aydınlatma Testleri

Ulaşım Aydınlatma Testleri

Ulaştırma aydınlatması güvenlik, kalite ve tasarım için en yüksek standartları karşılamalıdır. Zamana duyarlı ve kaliteye duyarlı Ulaştırma Endüstrisinde aydınlatma testi söz konusu olduğunda, daha fazla üretici EUROLAB 'a ve dünya standartlarında ulaştırma aydınlatma test tesislerine yönelmektedir. Aydınlatma ve nakliye teknolojileri testindeki kapsamlı tecrübemiz, otomotiv, havacılık, lokomotif, denizcilik, motosiklet, RV ve ATV uygulamaları için aydınlatma ürünleri tasarlarken size avantaj sağlar.

Otomotiv Farlar ve Armatürler
Pazarda hızlanın. Fotometrik, mekanik ve çevresel performans standartlarına göre test etmek, far, dış ve iç aydınlatma sisteminize dünya araç pazarında rekabet avantajı sağlar.

Havaalanı Armatürleri
FAA, ICAO, IEC, NATO, DOT, Caltrans, ITE ve diğerleri tarafından yayınlanan standartlara uygun olarak havaalanı armatürlerinin ve havacılık işaretlerinin performansını değerlendirmek için ülkenin FAA tarafından tanınan test laboratuarına ortak olun.

Uçak Armatürleri
FAA, ICAO, IEC, NATO, DOT, Caltrans, ITE ve askeri, belediye ve tescilli gereklilikleri tarafından verilen özelliklere uygun olarak, iç mekan avizelerinizin uygulanabilir tüm tasarım ve işletme hükümlerine uygun olduğunu doğrulayın.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.