Yağlar ve Gresler

Yağlar ve Gresler

EUROLAB, yağlama test, inceleme, düzenleyici danışmanlık ve belgelendirme hizmetleri sunar. Yağlar ve gresler küresel sanayi ekonomisini harekete geçirir. Kalite ve dayanıklılık gereksinimlerinin karşılanmasının sağlanması, makine ve diğer ekipmanlar için güvenilir operasyonların sürdürülmesine yardımcı olur.

Üretim tesisinden son kullanıcıya kadar Intertek, üreticilere ve endüstriyel ve otomotiv yağlayıcıları, gres yağı ve diğer sıvıların kullanıcılarına destek veren çok çeşitli test, sertifikalandırma, yasal danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır.

Makine ve sistemleri işleten veya bakımını yapan müşteriler için, eksiksiz bir yağ durumu izleme (OCM) hizmetleri yelpazesi sunuyoruz. Potansiyel arızaları belirlemek için kritik ekipmanlarda kullanılan akışkanların durumunu izliyoruz. Intertek teknik uzmanları, müşterilerimizin varlıklarının bakımı konusunda zamanında karar vermelerini sağlayan yüksek değerli bilgiler sunmak için verileri yorumlar.

Yağ kalitesi kontrol testleri, büyük, yüksek değerli motorlar ve aktarma organları, türbinler, gemiler, trenler, jeneratörler, açık deniz platformları ve diğer değerli makineler için yağlayıcı analiz programlarını içerir.

Otomotiv sektöründe, yakıt, yağ ve motor üreticileri, EUROLAB 'ın Otomotiv Araştırma Laboratuvarı dünya standartlarında test hizmetlerinden yararlanmaktadır. Standart benzinli ve dizel motorlar, motor ve aktarma organları dayanıklılığı, dayanıklılık testleri ve diğer alanlardaki yağlayıcı testlerinde lider konumdadır.

Global ticareti kolaylaştırmak için Intertek'in düzenleyici danışmanlık alanındaki uzmanları, yeni ve mevcut ürünler için dünya çapında düzenleyici uyumluluk stratejileri geliştirmek ve uygulamak için kapsamlı destek sağlar. Yeni ürün tanıtımları, veri geliştirme ve mevcut ürünlerin yerel ve küresel düzenlemelere uygunluğunun doğrulanması ile ilgili hizmetler sunuyoruz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp