Yakıt Testi

Yakıt Testi

EUROLAB Petrol yakıt testi ve analitik hizmetleri, arama, arıtma, üretim, depolama ve dağıtım operasyonlarında kalite kontrol, şartname gereksinimleri, sorun giderme ve Ar-Ge ile müşterileri destekler. EUROLAB yakıt laboratuvarları, tam kalite spesifikasyonları, kirlenme, sorun giderme ve araştırma çözümleri için çeşitli petrol ürünlerini test ediyor.

Sektördeki deneyimimiz ve uzmanlığımız en zorlu yakıt analizleri için analitik kaynaklar ve çözümler konusunda lider bir tedarikçi haline getirmektedir. Yakıt laboratuvarları, endüstri ve müşteri ihtiyaçlarını tam olarak desteklemek için ASTM, ISO, EN ve IP standartları gibi yasal standartlara uyarak dünya çapında 7/24 dünya standartlarında çalışmaktadır.

Yakıt test laboratuarlarımız bireysel ihtiyaçlarınızı değerlendirecek ve hızlı ve verimli bir şekilde analitik çözümler bulacaktır. Testler, son derece nitelikli kimyagerler tarafından en gelişmiş laboratuvarlarda yapılacaktır. Analiz sonuçları, gerekli verilerin ve sonuçların sağlandığından emin olmak için deneyimli analitik kimyagerler ve / veya müşteri destek koordinatörleri tarafından incelenecektir.

EUROLAB olarak, Toplam Kalite Güvence ihtiyaçlarınızı karşılamayı ve numune toplama, nakliye, test etme ve raporlamanın kesintisiz, verimli ve uygun maliyetli olmasını sağlamayı amaçlıyoruz.

Müşterilerimize dünya standartlarında test olanakları ve global hizmet kapsamı ile çok sayıda avantaj sağlarız. Bağımsız ve tarafsız uzmanlarımız kalite güvence gereksinimlerinizi, istediğiniz kargo, numune ve kendi sanki gibi ele alarak, istediğiniz hassasiyet, hız ve tutku ile karşılar.

Yakıtlar
Biyoyakıtlar
Fuel oil, gaz yağı, bunker yakıtı
Biyokütle yakıt testi
Gaz için sıvıları
Biyodizel
Benzin
Bitüm
Ağır distilatlar
Bunker yakıt testi
Jet yakıtı, gazyağı, Türbin yakıtları
CNG kalitesi
LNG, LPG
Kömür
Doğal gaz
Dizel yakıt
Petrol ve ham petrol ham maddeleri
Katı Yakıt Testi

Geleneksel olmayan yakıtlar
Yakıt saflığı ve kalitesi
Yakıt kirliliği
Yakıt kalitesi arızası soruşturması
Yakıt katkı maddeleri
Yakıt boru hattı trans-mix yakıtları ve karma karıştırılan yakıtlar

Fiziksel özellikler testi
Enerji değeri
İz bileşenleri, iz kirleticileri
Yakıt Araştırması
Yakıt güvenliği ve düzenleme parametreleri
Yakıt depolarındaki ve sistemlerindeki bakteriler
Akaryakıt kargo ve stok denetimi
Hacim, akış ve ölçüm hizmetleri
Otomotiv endüstrisi için yakıt kalifikasyon testi

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp