Yapı Ürünleri

Yapı Ürünleri

EUROLAB ile çalışarak, tüm bina ürün, inşaat ve altyapı projeleriniz için bina, mühendislik ve inşaat pazarının liderinden yararlanın. Eksiksiz bir ürünle ilgili test ve belgelendirme özellikleri ve proje ile ilgili güvence, test, inceleme ve danışmanlık hizmetleri sunma becerisine sahip tek firma olarak, müşterilere endüstride benzersiz bir düzeyde yetenekler getiriyoruz. EUROLAB, iç ve dış pazarlara daha hızlı ve daha düşük maliyetli erişim için tek çözümünüzdür.

Yetkili Otoriteler / Düzenleyici Otoriteler

Yargı Alan Yetkili Makamların (AHJ) ortaklarını tanımaları ve güvenmeleri gerekir. Intertek'in ürün belgelendirme ve personel kalifikasyon (IQP) programları, yetkin, bağımsız ve akredite bir kurumun uygun uyumu sağlamak için ürünleri veya sistemleri doğruladığına dair güven sağlar.

Yapıcılar, Tasarımcılar, Sahipler

İster bina, ister tasarım, ister kendi mülkü olsun, projenizin performansını güvence altına almaya yardımcı olabilecek bir ortağa ihtiyacınız var. Yer seçimi, tasarım danışmanlığı, inşaat testi ve yönetimi, bakım ve hizmet dışı bırakma / devretme hizmetlerinden yararlanarak, Intertek proje yaşam döngüsünün her aşamasında size rehberlik eder.

Ürün Üreticileri

Kurallara uygunluktan performans testine ve ürün belgelendirmeye kadar - taahhüdümüz, sizinle kalıcı bir ortaklık kurmaktır. İhtiyacınız olan pazar erişim başarısını elde etmek için tek bir kaynakla çalışmanıza izin vereceğiz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp