Yapısal Sistem Performansı

Yapısal Sistem Performansı

Yenilik, sıklıkla değişen bina ve inşaat pazarları için çok önemlidir. Bununla birlikte, konvansiyonel olmayan malzemelerin ve yapım yöntemlerinin geliştirilmesi, bina kurallarına uygunluğun sağlanması konusunda bir takım sorunlar doğurabilir.

Bina kod yetkililerine uyumu kanıtlamanız için gereken rehberlik, test ve teknik desteği sağlayabiliriz. Alternatif malzemeniz, tasarımınız veya yapım yönteminiz bina kodunun amacına uygun şekilde uyduğunda, onaylanmanıza yardımcı olabiliriz.

Güvenlik testi
Yapı ürünlerinizi veya sistemlerinizi en geçerli ICC-ES kabul kriterlerine, bina kodu gereksinimlerine veya diğer test standartlarına göre test ederek güven kazanın.

Performans testi
Amaçlanan ve istenmeyen kullanımın konut veya ticari bina ürünlerinizin fiziksel özelliklerini ve dayanıklılığını nasıl etkileyebileceğini anlayın.

Perakende Testleri
Buluşa ait ürününüzün performans testini veya yapım yöntemini sağlayarak müşteri beklentilerini karşılayın, tatmin edici sonuçlar ve bina kodlarına uygunluk ile sonuçlanır.

Belgeleme
Endüstride tanınan sertifika programlarına ürünlerinizi kalifiye edin. Kompozit güverte ve demiryolu endüstrisinde, diğer tüm sertifikasyon kuruluşlarından daha fazla deneyim sayesinde, ihtiyacınız olan uzmanlığa sahip olduğumuzu garanti edebiliriz.

Hangi tip ürünler yapısal testlerden yararlanır?

Güverte / Eskrim / Demiryolu
Zemin / Tavan
Cam / Cam
Taşıyıcı Duvar Paneli Sistemleri
Sundurma Mesajları / Sütunlar
Çatı

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.