Yiyecek Artıkları ve Kontaminasyon

Yiyecek Artıkları ve Kontaminasyon

EUROLAB 'taki uzmanlar, işletmenizin gıda ürünlerinizdeki zararlı kimyasal kalıntıları ve kirleticileri tanımlamasına yardımcı olmak için etkili bir test çözümü sunar.

Yasaklanmış ve kısıtlanmış kimyasallarla ilgili dünyadaki katı düzenlemeleri yerine getirmenin yanı sıra, istenmeyen kirletici maddelerin gıda ürünlerinize girmesini engellemenin önüne geçmenize yardımcı olmak için EUROLAB, uyum sağlamanıza, itibarınızı korumanıza ve güvenliğinizi korumanıza yardımcı olmak için kapsamlı bir hizmet sağlayabilir. tüketiciler güvende.

Pestisitlerin sorumlu kullanımı, mantar ilaçları ve herbisitler, hastalık ve zararlılara karşı mahsul direncini arttırmaya yardımcı olabilir, aynı zamanda verimi arttırabilir, yasak tarım ilacı kullanımının aşırı kullanılması veya kullanılması zararlı kimyasal kalıntıların birikmesine neden olabilir. Ürünlerinizin gerekli standartlara uygun olmasını sağlamaya yardımcı olan uzman kalıntı kalıntı analizi hizmetleri sunuyoruz. En gelişmiş tesislerimizden antibiyotik, veteriner ilaçları, böcek ilaçları ve ayrıca melamin varlığını tespit etmek, tanımlamak ve ölçmek için hızlı ve doğru bir tarama sunuyoruz.

Gıda ürünlerinin kontaminasyonu tüketiciye zarar verir ve markaların itibarı artar. Üreticiler bu süreçte önemli bir rol oynamaktadır ve yönergeleri takip etme ve tüketici güvenliğini sağlama sorumluluğuna sahiptir. EUROLAB bu sorunları anlar ve son teknoloji laboratuvar tesislerimiz ve test yöntemlerimizle size mikotoksinler, ağır metaller ve akrilamid ve dioksinler gibi proses kirleticileri de dahil olmak üzere bir dizi mikrobiyolojik, fiziksel ve kimyasal kirlenme gereksinimi konusunda yardımcı olabiliriz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.