Yumuşak Ev Eşyası Testleri

Yumuşak Ev Eşyası Testleri

Yüksek kaliteli ürünlere olan talebin artması ve devlet düzenlemelerinin artması ile birlikte, yumuşak ev mobilyalarının test edilmesi riski en aza indirmek ve hem yumuşak ev mobilyası üreticilerinin hem de tüketicilerin çıkarlarını korumak için şarttır.

EUROLAB ’ın düzenleyici test hizmetleri (yeni CPSIA düzenlemeleri dahil), yumuşak ev mobilyalarının minderlerden şiltelere kadar olan testlerinde perakendecileri, üreticileri, distribütörleri ve tedarikçileri destekler.

100 'den fazla ülkede geniş bir konum ağına sahip olan EUROLAB, müşterilere yeni çevre dostu alternatifler / sertifikalar, bakım etiketi talimatları ve diğer gereksinimler konusunda yardımcı olmak için tüm küresel düzenlemeler konusunda eşsiz bir uzmanlığa sahiptir.

Yumuşak ev eşyaları için aşağıdaki test çözümlerini sunuyoruz:

Elyaf Tanımlama - EUROLAB ’ın deneyimli teknisyenleri, yumuşak ev eşyaları ürünlerini, elyaf türünü ve elyaf bileşenlerinin yüzdesini tanımlayan ve elyaf bileşimini kota kategorilerini sınıflandırmak için kullanan elyaf tanımlama etiketleri gerektiren ülkelere ithal eden müşteriler için elyaf ve elyaf karışımlarını doğru bir şekilde belirler.

Tüy ve Aşağı Testi - Birçok ülkede EUROLAB, kantitatif analiz, dolum gücü, ısıl özellikler, göç ve penetrasyon direncini değerlendirmek için yumuşak ev eşyaları için özel tüy ve aşağı testleri sunmaktadır.

Yanıcılık Testi - Yumuşak ev eşyalarının, giysi düzenlemelerinden farklı yanıcılık düzenlemelerine sahip olduğunu ve döşemeler, halılar ve halılar için oluşturulan düzenlemelere özel önem verdiğine dikkat etmek önemlidir.

Bakım Etiketi Talimatları - Yumuşak ev mobilyası ürünlerine uygulanan bakım etiketi talimatlarında zorunlu veya gönüllü standartlara sahip ülkeler için, EUROLAB, aşağıdakiler dahil, test edilen ürünler için en uygun tüketici bakım koşullarını belirlemek üzere testler yapar:

Yıkama veya kuru temizlemeye karşı renk haslığı
Ölçüsel durağanlık
Görünüm tutma
Gerekirse ütüleme

EUROLAB, çok sayıda ulusal ve uluslararası standarda test yapmak için akredite edilmiştir. Anahtar akreditasyonlar şunları içerir:

Çin - Çin Ulusal Laboratuarlar Akreditasyon Kurulu (CNAL) ve Hong Kong Akreditasyon Hizmeti (HKAS), Kore - Kore Laboratuvar Akreditasyon Programı (KOLAS), Meksika - Entidad Mexicana de Acreditación (EMA) ve Dirección General de Normas (DGN), Fas - Fransız Akreditasyon Komitesi (COFRAC), Singapur - Singapur Laboratuvar Akreditasyon Programı (SAC - SINGLAS), Tayvan - Çin Ulusal Laboratuvar Akreditasyonu (CNLA), Tayland - Tayland Laboratuvar Akreditasyon Programı (TLAS), İngiltere - Birleşik Krallık Akreditasyon Hizmeti (UKAS), ABD - Amerikan Laboratuvar Akreditasyonu Birliği (A2LA) ve California Ev Mobilyaları ve Isı Yalıtım Bürosu

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp