Zirai İlaçlar ve Pestisitler

Zirai İlaçlar ve Pestisitler

Eurolab zirai ilaç ve böcek ilacı düzenleme danışmanlığı, test ve kargo muayene hizmetleri, inovasyondan pazara kadar işinizi destekleyebilir. Zirai İlaçlar ve böcek ilaçları tarımsal üretimi iyileştirebilir, koruyabilir ve dünyanın gıda üretimine yardım etmede hayati bir rol oynarlar.

Bununla birlikte, sektörde yüksek maliyetli piyasa gecikmelerine neden olabilecek pek çok yasal engel ve stratejik engel bulunmaktadır. Uzmanlarımız, Toplam Kalite Güvence uzmanlığımızın uygulanmasıyla bu zorlukların üstesinden gelmenize yardımcı olabilir.

Eurolab ürünleri test etmenin, denetlemenin ve sertifikalandırmanın ötesine geçer; Toplam Kalite Güvencesi sağlar. En gelişmiş tesisler ve sektöründe lider teknik uzmanlığı sayesinde müşterilerimize yenilikçi Güvence, Test, Muayene ve Belgelendirme hizmetleri sunar.

Uluslararası düzeyde uzmanlar, toksikoloji danışmanları, bilim adamları ve denetçilerden oluşan ağımız, ihtiyacınız olan en üst düzeyde rehberlik, test ve muayene almanızı sağlayacaktır.

Pestisitler Bilimsel ve Düzenleyici Destek
Zirai ilaç ve pestisit düzenleyici danışmanlık hizmetlerimiz arasında güvenlik değerlendirmeleri, bilimsel incelemeler ve düzenleyici destek bulunmaktadır. Düzenleyici strateji ve öneriler geliştirebilir, feragat taleplerini doğrulayabilir ve tartışmaları okuyabilir, maruz kalma sınırlarını ve kalıntı toleranslarını geliştirebilir, ürün güvenliği ve etkinlik değerlendirmeleri sağlayabilir ve insan sağlığı ve çevresel risk değerlendirmeleri yapabiliriz. Ekibimiz, düzenleme girişimlerinizi izlemek ve ilerletmek için proaktif bir yaklaşım benimsemiştir.

Zirai İlaç Düzenleme Danışmanlığı ve Analizi
EUROLAB’in laboratuvarları, geliştiricileri ve tarımsal kimyasal üreticileri için kapsamlı bir analitik hizmetler sunmaktadır. Bilim adamları tarafından sağlanan İyi Laboratuar Uygulaması (GLP) uyumlu analitik imkanlarla, tüm test ihtiyaçlarınızı karşılamak için analitik karakterizasyon, GLP 5 parti karakterizasyonu, safsızlık taraması ve fiziko-kimyasal özellik tayini sağlıyoruz.

Böcek İlaçları, Mantar ilaçları ve Herbisitler İçin Kalıntı Testi
Standart gıda ve hayvan yemi güvenliği gereksinimlerinden organik gıdalar için katı düzenlemelere kadar, çevre üzerindeki etkinizi izlerken, tüketicilere güvenli ve kaliteli gıdalar sunmanızı sağlayacak test bilgi ve uzmanlığına sahibiz.

Kimyasal Kargo Kontrolü
Karmaşık dağıtım ağlarında dolaşmanıza yardımcı olmak için, kargo denetim hizmetlerimiz ürünlerinizi koruyabilir ve değerli tarımsal ve pestisit kargonuzun kalitesini, saflığını ve miktarını sağlayarak riski azaltabilir.

Zirai ilaç ve pestisit hizmetlerinizde partneriniz olarak Eurolab'ı seçerek, size pazarda başarılı olmanız için gereken kaynakları sağlamak için global uzman ağımıza ve tesislerimize güvenebilirsiniz.

Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp