ENERJİ VE HAMMADDE

Enerji ve Hammadde Test ve Analizleri

EUROLAB ile işletmenizi güçlendirmek için gereken güçlü, sağlam ürünleri ve süreçleri üretin.

Bugünün enerjisi ve emtia endüstrileri güç ve dünya ekonomisini besler. Bu projelerin verimli ve etkin bir şekilde işletilmesi, sürdürülebilir enerji büyümesi ve çevresel destek için hayati öneme sahiptir. İşletmeler, Intertek’in küresel enerji ve emtia test, inceleme ve belgelendirme hizmetlerini kullanarak, daha başarılı ve değerli ürünler ve süreçler tasarlayabilir, geliştirebilir, üretebilir ve çalıştırabilirler.

EUROLAB 'ın enerji uzmanlığı, petrol ve gaz, petrol rafine ve dağıtım, petrokimya, enerji üretimi, nükleer enerji, güneş, biyoyakıt, gelgit, dalga ve rüzgar enerjisi gibi çeşitli işletmelerde faaliyet gösteren müşterileri desteklemek için çalışmaktadır. Bu bize, mevcut ve gelecekteki iş gelişimini etkileyen enerji endüstrisi konularına ve eğilimlerine ilişkin yüksek düzeyde, kesitsel bir görünüm kazandırmakta, aksi takdirde tespit edilemeyecek içgörü ve fırsatlar sunmaktadır. Global ağımız ayrıca, pahalı varlıklarını, ürünlerini ve altyapısını korurken, müşterilerin operasyonlarını daha verimli ve güvenli bir şekilde yürütmelerine yardımcı olmak için lojistik, test, inceleme, sertifikalandırma ve danışmanlık uzmanlığı sunar.

Emtialar, modern dünyanın ürettiği malzemeler, ürünler ve yiyecek için dayandığı hammaddelerdir. Üreticilerin, distribütörlerin ve bu hammaddelerin işlemcilerinin kalite kontrollerini, kayıp kontrollerini ve finansal risk azaltmalarını optimize etmelerinden yararlanmalarına yardımcı oluyoruz. Ürün ve süreçlerin tümü Intertek ile ortaklık kurularak geliştirilir ve bu da katılan herkes için daha başarılı bir ürün ve yol sağlar.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp