MUAYENE

EUROLAB Muayene

EUROLAB ile hammaddelerinizin, ürünlerinizin ve varlıklarınızın özelliklerinin, değerinin ve güvenliğinin doğrulanması sağlayın.

EUROLAB 'ın çeşitli teftiş hizmetleri, ürünleriniz, projeleriniz ve süreçleriniz için güvenilir destek sağlayabilir. Bağımsız üçüncü taraf denetimleri, dünyanın her yerindeki müşterilerin, tüm tedarik zinciri boyunca finansal, marka ve yasal çıkarlarını korumalarına yardımcı olur - ham maddelerden ve mamul mallardan tesis tesislerine ve varlıklarına kadar. Üreticiler, satıcılar, tüccarlar, tesis işletmecileri, hükümetler ve dünya pazarlarındaki malzeme ve ürünlerin diğer alıcıları ve satıcılarına denetim hizmetleri sunuyoruz.

Denetimler, hem müşteri standartlarını hem de endüstri ve devlet yönetmeliklerine uymalarını sağlayarak hatalı ürünlerin riskini en aza indirmeye yardımcı olur. Bu, iş çıkarlarınızı korumak, riskinizi yönetmenize yardımcı olmak ve kaliteli ürünlerin müşterinin spesifikasyonlarına göre nihai varış noktalarına kadar üretilip teslim edilmesini sağlamak içindir.

Deneyimli denetçiler, standart olmayan veya uyumlu olmayan bileşenler ve malzemeler içerebilecek ürünlerin ve gönderilerin tanımlanmasına yardımcı olur. Düzenli olarak test ettiğimiz ve denetlediğimiz ürünler ve materyaller arasında, kritik ürünler, taşıma işlemleri, gözetim devri ve zirai ürünler, ham petrol, kimyasallar ve rafine edilmiş petrol ürünleri gibi yüksek değerli dökme yükler gibi giysi, oyuncak, kozmetik ve gıda gibi tüketim malları yer almaktadır.

Ayrıca, enerji santralleri ve petrol rafinerileri gibi fabrika tesislerinin teftiş ve testlerle yönetimini sağlayarak varlıklarınızın güvenli bir şekilde çalışmasını sağlıyoruz.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp