SERTİFİKASYON

EUROLAB Sertifikasyon

EUROLAB ile ürün ve hizmetlerinizin tüm güvenilir dış ve iç standartlara uygun olduğunu resmi olarak onaylayın.

Sertifika, pazara güvenilirliğinizi kanıtlar. Bu güvenilirliği sağlamak için EUROLAB, test ve belgelendirme hizmetlerimiz için kapsamlı küresel akreditasyon ve tanınmalara devam etmektedir.Küresel pazarlar büyüdükçe ve genişledikçe, güvenli, güvenilir ve gittikçe artan şekilde çevre bilincine sahip ürünler arayan daha fazla tüketici var.

Hem uluslararası hem de yerel uzmanlık seviyesine sahip olan EUROLAB, ürünlerinizi doğru gözlerin önüne getirmek için ihtiyaç duyduğunuz nitelikleri getiriyor. Çeşitli küresel hedeflere pazara giriş sağlayan sertifikasyon programları, daha çevre dostu bir çevre için programlar ve ayrıca hem sizin hem de tedarikçileriniz için sosyal hesap verebilirlik uyumluluğunu doğrulayan programlar sunuyoruz.

EUROLAB ile çalışmak, ürünlerin güvenlik ve performans özelliklerinin sergilenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Düzenleyici standartlar ve sertifikalar konusundaki liderliğimiz ve uzmanlığımız sizi değişikliklerden ve zorluklardan uzak tutar; kaynak sağlamadan piyasaya kadar olan süreçle ilgili bilgi ve becerilerimiz verimli, uygun maliyetli ve en iyi endüstri uygulamalarına uygun çözümler sunar.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp