KİMYASAL ANALİZLER

Kimyasal Test ve Analizleri

EUROLAB, kimyasal test ve danışmanlığından, denetime kadar çeşitli hizmetlerle kimya endüstrisine hizmet eder.

Günlük hayatımızda neredeyse her ürününde kullanılan kimyasalların, verimli bir şekilde ve yasal standartlara uygun olarak üretilmelerini sağlamak önemlidir. Global tedarik zincirinin her aşamasında olası sağlık tehlikelerinin belirlenmesi ve değerlendirilmesi gerekir. İşinizin her köşesinde, karmaşık imalattan yeni yönetim gereksinimlerine kadar her alanda EUROLAB yardımcınız olacaktır.

Kimyasal analizlerin tüm aşamalarında, küresel bilim insanı, denetçiler, denetçiler, mühendisler ve düzenleyici uzmanlardan oluşan ekibimiz, size ve kuruluşunuza düzenleyici ve güvenlik gereksinimlerine uyma, riski yönetme, ürün bütünlüğünü sağlama konusunda yardımcı olacak uzmanlığa ve deneyime sahiptir. Kuruluşumuz, ne kadar karmaşık olursa olsun, her şeyi kimyasal olarak test etmenize ve analiz etmenize yardımcı olur.

Kimyasal üretimin kendisi de pahalı altyapılar ve özel ekipmanlarla birlikte karmaşık hale gelebilir. Kuruluşumuzda, korozyon ve varlık bütünlüğü uzmanlarımız, kimyasal üretim tesislerinin ve tehlikeli bölgelerde bulunan hayati öneme sahip ekipmanların yaşam yönetimi konusunda, malzeme ve varlık arıza riskini azaltmak ve operasyonlarınızın genel güvenliğini desteklemek için test ve danışmanlık sunmaktadır.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp