GIDA VE SAĞLIK

Gıda ve Sağlık Test ve Analizleri

EUROLAB, gıda ve sağlık endüstrisine küresel destek sağlayarak markaların, perakendecilerin, üreticilerin ve tedarikçilerin tüketiciye daha güvenli ürünler sağlamalarına yardımcı oluyor.

Gıda ve sağlık dünyasında güvenlik her şeyden önemlidir ve kalite ve değer sağlama konusunda dünya çapında bir üne sahip bir kuruluşla çalışmak başarınız için çok önemlidir.

EUROLAB, tedarik zinciri boyunca konumlandırılmış olduğunuz her yerde ihtiyaçlarınızı desteklemek için güvenebileceğiniz bir ortaktır. Üreticilerden ve distribütörlerden perakendecilere kadar uzmanlarımız, hızla genişleyen olasılıklar dünyasından en iyi şekilde yararlanmak, yasal düzenlemelere uyum sağlamak ve müşteri memnuniyetini sağlamak için sizinle birlikte çalışabilir.

Pazara yeni ve yenilikçi gıda ürünleri veya sağlık ürünleri getiriyor veya tedarik zincirinizi geliştiriyor olsanız da, yasal gereklilikleri tanımlamanıza ve performans ölçütlerini belirlemenize yardımcı olabiliriz. Konseptten tüketiciye, test, klinik denemeler, muayene, üçüncü bölüm denetimleri, eğitim, bilimsel ve düzenleyici danışmanlık ve belgelendirme konularında uzmanlığı olan eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunuyoruz.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp