TAŞIMACILIK

EUROLAB, taşımacılık sektörüne ürün ve hizmetlerinin gerekli güvenlik ve kalite standartlarını karşıladığına dair güven vermektedir.

Pek çok konu, yüksek güvenlik, lojistik ve verimlilik standartları sağlayan yerel ve uluslararası mevzuat dahil, taşıma sistemlerinin başarılı bir şekilde çalışmasında rol oynamaktadır. Uçak, tren, araba ve gemi gibi ulaştırma modlarının inşası ve bakımı da güvenlik ve güvenilirliğin hayati öneme sahip olması nedeniyle önemli zorluklar doğurmaktadır. Sıkı endüstri yönetmelikleri sadece motorlardan, iç mekanlardan, dış alanlardan ve aralarındaki her şeyden parça ve parça imalatını değil aynı zamanda hizmet içi muayene ve bakımı da yönetir.

EUROLAB 'ın ulaştırma endüstrisine sağladığı hizmetler, danışmanlık, denetim, belgelendirme ve denetlemeden dış kaynak kullanımı, kalite güvencesi, test etme, eğitim ve daha pek çok konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Küresel ofis, laboratuvar ve personel ağımız, işletmenizin güvenle çalışması için ihtiyaç duyduğu yerel ve uluslararası bilgileri sağlamamızı ve güvenlik, çevre ve kalite standartlarına uyulduğunu bilmemizi sağlar.

TEST BAŞVURUSU
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp