EUROLAB HAKKINDA

Yıllardır binlerce firma ürünlerinin, süreçlerinin ve sistemlerinin kalitesini ve güvenliğini sağlamak için EUROLAB 'a güvendi. Çünkü EUROLAB, ürünleri test etmenin, denetlemenin ve sertifikalandırmanın ötesinde müşterilerin tüm süreçte yanında olarak onlara her türlü konuda destek olur. En gelişmiş tesisler ve sektör lideri teknik uzmanlığımız sayesinde müşterilerimize Test, Muayene ve Belgelendirme hizmetleri sunuyoruz.

Ar-Ge, hammadde temini, parça tedarikçileri, imalat, nakliye, dağıtım ve perakende kanalları ve tüketici yönetimi dahil olmak üzere faaliyetlerinin her bir bölümünde müşterilerimizin Kalite Güvencesi çabalarını desteklemeye yönelik sistemik bir yaklaşım sunuyoruz.

EUROLAB, onlarca konusunda uzman bilim insanı ve laborant ile çalışan bir endüstri lideridir. Endüstride kazandığımız süreçler ve müşteri odaklı kültürümüzle haftanın 7 günü, günde 24 saat Toplam Kalite Güvencesi uzmanlığı sunmaktayız. İşletmeniz yerel veya küresel olsa da, ürünlerinizin dünyadaki hemen hemen her pazar için kalite, sağlık, çevre, güvenlik ve sosyal sorumluluk standartlarına uymasını sağlamaya yardımcı olabiliriz. Kapsamlı küresel akreditasyonlara, kabullere ve sözleşmelere sahibiz ve düzenleyici, pazar ve tedarik zinciri engellerini aşma konusundaki bilgi ve uzmanlığımız rakipsizdir.

EUROLAB, şu konularda size hizmet eder;

  • Rekabet gücünüzü arttırmak konusunda size destek olur.
  • Daha hızlı yasal onay için güvenilir test ve sertifika hizmetleri sunar.
  • Hemen hemen dünyadaki herhangi bir pazara hızlı, verimli bir şekilde giriş yapmanızı sağlar.
  • Tedarik zincirinizde Toplam Kalite Güvencesi ile yanınızdadır.
  • İşletmenizin tüm standartları karşılama konusunda yanındadır.
  • Maliyetlerinizi düşürerek, sağlık, emniyet ve güvenlik risklerini en aza indirmenize yardımcı olur.
  • Güvenilir bir marka oluşturmanız için tüm süreçte yanıbaşınızdadır.
Copyright © 2019 EUROLAB, bir TÜRCERT Teknik Kontrol ve Belgelendirme A.Ş. markasıdır. Her Hakkı Saklıdır.
WhatsApp